آموزش دوره سشن های معاملاتی: مینی کورس CLS

آموزش دوره مینی کورس CLS

توضیحات دوره

در این دوره آموزشی مهدی زارعی مباحث CLS را ترجمه و سپس به صورت کاربردی با بیان شیوای خود ارائه می دهد. در این دوره کوتاه ولی کمک کننده تمرکز مدرس بر سشن های معاملاتی است. یک سشن معاملاتی به ساعات روزی اطلاق می گردد که طی آن فعالیت های معاملاتی در بازار مالی خاصی در مکانی مشخص انجام می گردد. از این رو، این زمان اوج است که بازار برای مبادله اوراق بهادار باز است. این ساعات معاملات در بازارها و مناطق مختلف دنیا متفاوت است.

از این رو، بازار مالی یا بورس قبل و بعد از سشن معاملاتی فعالیتی ندارد. همانطور که می دانیم، بازارهای مالی معاملات انواع مختلف اوراق بهادار از جمله سهام، اوراق قرضه، فارکس را تسهیل می کنند. همه این دارایی ها دارای ویژگی های متمایزی هستند که بر سشن معاملاتی بازار مربوطه تأثیر می گذارد.

بازار فارکس در طول شبانه روز باز است، یعنی به مدت 24 ساعت، اما فعالیت های معاملاتی فقط در ساعات خاصی انجام می گردد. معاملات در ساعات بازار فارکس بر اساس چهار سشن معاملاتی اصلی در سراسر جهان، از جمله سشن های نیویورک، لندن، توکیو و سیدنی است.

Pre-Trading یا Pre-Market، یک پنجره زمانی قبل از شروع سشن معاملاتی در روز برای برنامه ریزی تریدرها یا رزرو سفارشات معامله گران از قبل است. این فریم زمانی به کاهش نوسانات روند قیمت سهام با شروع فعالیت بازار برای معاملات کمک می کند. بنابراین، در سشن قبل از بازار، سفارشات از قبل محدود، تایید، اصلاح یا لغو می گردند. و سفارشات مورد تایید همزمان با شروع فعالیت بازار اجرا می گردند.

تیم چارتستان با هدف ارائه تمام مباحث مالی در سایت، این دوره را نیز در پنج ویدئوی آموزشی در اختیار شما بزرگواران قرار می دهد. چنانچه در رابطه با مباحث این دوره و سایر دوره های آموزشی سؤالی دارید تیم پشتیبانی چارتستان در کنار شماست تا به سؤالات شما پاسخ دهد. برای یافتن پاسخ سوالاتتان با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

 

سرفصل‌های دوره سشن های معاملاتی 

 

+ CLS

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش دوره سشن های معاملاتی: مینی کورس CLS

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.