دوره آموزشی فاندامنتال فارکس- یغما خانمرادی

مبحث فاندامنتال فارکس

توضیحات دوره

یکی از سبک های تحلیلی که برای موفقیت در بازار فارکس در کنار سایر سبک های تحلیلی به آن نیاز دارید، تحلیل بنیادی یا فاندامنتال فارکس است.

تحلیل بنیادی در بازار فارکس

تحلیل بنیادی ارزش ذاتی سهام و دارایی که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید مشخص می کند. اگر با تحلیل فاندامنتال در بازار فارکس آشنایی کافی ندارید و از این روش تحلیل در معاملات خود استفاده نمی کنید شما ریسک زیادی را در معاملات خود انجام می دهید. و این موضوع ممکن است در دراز مدت باعث شود ضرر و زیان های زیادی را متحمل شوید. قطعا برای موفقیت در ترید نیاز هست زحمت زیادی بکشید. و موفقیت در ترید به این سادگی نیست. برای ورود به بازارهای مالی و موفقیت در این بازارها شما باید با روش های تحلیل گری متعددی آشنا باشید.  و چه قدر بهتر که بر روی دارایی سرمایه گذاری کنید که از ارزندگی آن اطمینان داشته باشید.

تحلیل بنیادی در کنار تحلیل تکنیکال یکی از مهارت های تکمیلی و مهم برای ورود به بازار سرمایه است. تحلیلگران بنیادی با شناخت و تحلیل عوامل سیاسی و اقتصادی می  توانند جهت حرکت بازار در آینده را پیش بینی کنند و احتمال موفقیت خود را در بازارهای مالی بالاتر ببرند.

آیتم های مهم در تحلیل فاندامنتال فارکس

در تحلیل فاندامنتال بازار فارکس، آیتم هایی نظیر دیتاهای اقتصادی، اطلاعیه ها و اخبار مهم روز دنیا حائز اهمیت است. و تریدر ها با بررسی این عوامل می توانند قیمت ارز را در آینده پیش بینی کنند. در این دوره آموزشی به بررسی مفهوم تحلیل بنیادی فارکس می پردازیم .

کشورهای بزرگ دنیا روزانه اخبار یا گزارش هایی را در رابطه با رویدادهای اقتصادی خود منتشر می کنند. که این گزارش ها بر ارزش نسبی یک ارز یا دارایی تأثیرگذار است. به طور کلی عوامل اقتصادی در تحلیل بنیادی بازار فارکس نقش بسزایی دارند و معامله گران باید به این عوامل توجه ویژه ای داشته باشند. هر چه شرایط اقتصادی یک کشور مطلوب تر باشد تمایل سهامداران برای خرید ارز آن کشور بیشتر می شود.که باعث رشد قیمت جفت ارزها می شود.

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی فاندامنتال فارکس- یغما خانمرادی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.