جامع ترین دوره آموزشی تحلیل بنیادی فارکس

مبحث تحلیل بنیادی

توضیحات دوره

تحلیل بنیادی فارکس یک روش تحلیلی است که در آن معامله گران با بررسی شرایط اقتصادی کنونی، روند آینده بازار را پیش بینی می کنند.

معرفی تحلیل فاندامنتال

همانند تحلیل تکنیکال که به عنوان بیس و پایه سایر سبک های تحلیلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تحلیل بنیادی نیز به عنوان یک روش تحلیلی مؤثر همواره مورد توجه تحلیلگران مختلفی می باشد. این نوع از تحلیل بسیار گسترده است. ممکن است سال ها بر روی آن انرژی و زمان بگذارید ولی همچنان مباحثی برای یادگیری و عمیق شدن در آن وجود دارد.

همانطور که می دانید تحلیل بنیادی سهام و دارایی ها روشی کاربردی است که به تریدرها کمک می کند تا به بررسی وضعیت شرکت ها بپردازند و در نهایت بهترین گزینه برای سرمایه گذاری را انتخاب کنند. هدف از تحلیل بنیادی محاسبه ارزش ذاتی شرکت هاست که سرمایه گذاران با مقایسه ارزش ذاتی سهام بتوانند بهترین دارایی را انتخاب کنند.

تحلیل بنیادی یکی از روشهای تحلیل گری است که در این روش تحلیل، سهامداران با بررسی صورت های مالی شرکت ها و سایر عوامل تأثیرگذار در اقتصاد در سطح خرد و کلان ارزش ذاتی سهام را محاسبه می کنند و با مقایسه این ارزش ذاتی با ارزش روز دارایی اقدام به خرید یا فروش سهام می کنند.

عوامل تأثیرگذار در تحلیل بنیادی فارکس

در تحلیل بنیادی فارکس شاخص های مختلف اقتصادی نظیر نرخ بهره، تورم، رشد ناخالص داخلی، تراز تجاری و سایر رویدادهای سیاسی و اقتصادی که ممکن است بر نرخ تبادل دو ارز تأثیرگذار باشد بررسی می شود. در این دوره از تحلیل بنیادی بازار فارکس خلیل رحمانی در ابتدای دوره نحوه کارکرد و بهره مندی از تحلیل بنیادی را بیان کرده است. سپس به معرفی بازار ارز و شبه رقابتی پرداخته و نحوه ارزش گذاری ارزها و عومل تأثیرگذار در این ارزش گذاری را به تفصیل بیان کرده است. در ادامه به بیان اهداف تحلیل بنیادی و مبحث همبستگی پرداخته است. همچنین شاخص های مهم اقتصادی نظیر رشد ناخالص داخلی، تورم و … جزء مواردی است که در جلسات پایانی مطرح کرده است.

سرفصل های دوره

+ نحوه بهره مندی از فاندامنتال فارکس

+ مفاهیم پایه در تحلیل بنیادی فارکس

+ ارزش گذاری ارزها

+ وظایف و بازیگران بازار ارز

+ سیاست های اقتصادی

+ تورم

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

محتوای دوره

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

جامع ترین دوره آموزشی تحلیل بنیادی فارکس

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.