مبحث چنگال اندروز

مبحث چنگال اندروز

توضیحات دوره

با ابزار چنگال اندروز بینش درستی در مورد الگوهای تغییر روند و معکوس پیدا کنید. برای تصمیم گیری های سودآورتر، بر این ابزار تحلیل تکنیکال مسلط شوید.

چنگال یا کانال آندروز بر اساس مطالعات دکتر آلن آندروز ابداع گردیده است. این کانال برای مشخص کردن مسیر قیمت و خطوط سقف و کف آن مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار قوانین مخصوص به خود را دارد که در دو قسمت زیر اقای ارمین امیری دربان به توضیح انها خواهد پرداخت.

Andrew’s Pitchfork یک ابزار تحلیل تکنیکال قدرتمند است که در معاملات برای شناسایی نقاط معکوس بالقوه و ادامه روند استفاده می شود. اندیکاتور دکتر آلن اندروز  از سه خط روند موازی برای محصور کردن پرایس اکشن استفاده می کند. خط روند مرکزی که خط میانه نامیده می شود، روند کلی را نشان می دهد، در حالی که خطوط بالا و پایین به عنوان خطوط حمایت و مقاومت عمل می کنند. معامله گران از این ابزار برای پیش بینی تغییرات قیمت بر اساس این مفهوم استفاده می کنند که قیمت دارایی ها در طول زمان به خط میانه باز می گردد. با شناسایی این سطوح کلیدی، معامله گران می توانند تصمیمات مناسب تری در مورد نقاط ورودی و خروجی بگیرند و استراتژی مدیریت ریسک خود را تقویت کنند.

در حوزه بازارهای مالی، تسلط بر چنگال اندروز نیاز به درک دقیق روانشناسی بازار و پرایس اکشن دارد. همچنین استفاده از این ابزار نیازمند داشتن مهارت های تحلیل تکنیکال است. شما می توانید از ابزار چنگال اندروز در بازارهای مختلف مالی مانند فارکس بازار فیوچرز، سهام و… استفاده کنید.

دوره زیر را تحلیلگر مالی باتجربه آقای آرمین امیری دربان برای شما عزیزان تهیه کرده است. در این دوره شما اهمیت استفاده از کانال اندروز در مسیریابی بازارهای بی ثبات را پیدا می کنید. در واقع شما می آموزید چگونه از این ابزار به طور موثر برای بهبود نتایج معاملات استفاده کنید.

 

سرفصل‌های دوره آموزش چنگال اندروز

+ Andrew’s pitchfork

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

مبحث چنگال اندروز

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.