آموزش دوره فیبوناچی

مبحث آموزش فیبوناچی ها

توضیحات دوره

با آموزش فیبوناچی درک خود را از پویایی معاملات افزایش دهید. از فیبوناچی به عنوان ابزاری قدرتمند در بازارهای مالی برای کسب شود بیشتر به شما کمک می کند.

فیبوناچی شکل محبوبی از تحلیل تکنیکال است که توسط معامله‌گران به منظور پیش‌بینی قیمت‌های بالقوه آینده در بازارهای مالی استفاده می‌گردد. در صورت استفاده صحیح، فیبوناچی می‌تواند به معامله گران کمک کند تا سطوح حمایت و مقاومت آتی را بر اساس رفتار قیمت در گذشته شناسایی کنند. در این ویدئوی آموزشی با استادی آرمین امیری  مفاهیم فیبوناچی ها در دو سرفصل آمده اند.

دنباله فیبوناچی به عنوان ابزاری حرفه ای در حوزه ترید مورد استفاده قرار می گیرد که به معامله گران دیدگاه منحصر به فردی از پویایی بازار ارائه می دهد. این ابزار متحدی قدرتمند برای کسانی است که در کاربرد آن متبحر هستند.

سطوح اصلاحی فیبوناچی به عنوان شاخص های قابل اعتمادی از برگشت های بالقوه قیمت عمل می کنند. معامله گران معمولاً این سطوح را مشاهده می کنند تا پیش بینی کنند کجا ممکن است اصلاحات قیمت رخ دهد، و آنها را قادر می سازد تا به طور استراتژیک معاملات را برنامه ریزی کنند و ریسک معامله را به طور موثرتری مدیریت کنند.

علاوه بر این، اصلاح فیبوناچی با جنبه روانشناختی رفتار بازار همسو است. معامله‌گران اغلب این سطوح را به‌عنوان پیش‌گویی‌های تحقق‌بخشی برای خود دنبال می‌کنند. درحالیکه به اثربخشی استراتژیهایشان کمک می‌کند. اصلاح فیبوناچی به عنوان ابزار تحلیل تکنیکال به طور گسترده برای تریدرها محبوبیت دارد. چون رویکردی منظم را برای آنها تقویت می کند. این روش سیستماتیک براساس روابط تاریخی قیمت، برای معامله گران حرفه ای  چارچوبی ساختاریافته برای تجزیه و تحلیل حرکات بازار و افزایش احتمال کلی موفق آنها فراهم می کند.

تیم چارتستان تلاش کرده است تا برای نیاز شما عزیزان به این ابزار قدرتمند ویدیوهای آموزش فیبوناچی را با بیانی شیوا و آسان ارائه دهد.

 

سرفصل‌های دوره آموزش فیبوناچی

+ Fibonacci

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش دوره فیبوناچی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.