آموزش جامع تحلیل بنیادی بورس

آموزش جامع تحلیل بنیادی بورس

توضیحات دوره

از طریق آموزش تحلیل بنیادی بورس نسبت به سرمایه گذاری های بورس اوراق بهادار تهران آگاهی کسب کنید. در این دوره شما ارزیابی شرکت های ایرانی، عوامل پویایی اقتصادی، سیاسی و کشف سهام کم ارزش برای رشد بلندمدت را یاد می گیرید. با تدبیر و استراتژی پرتفوی خود را متنوع کنید و ریسک های بازار را به طور موثر هدایت کنید.

تحلیل فاندامنتال یا بنیادی یکی از پایه های سرمایه گذاری است و ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا به تعیین ارزش سرمایه گذاری های مختلف کمک کنید. این سبک تحلیل از درآمدها، رشد آتی، بازده حقوق صاحبان سهام، حاشیه سود و سایر داده‌های شرکت برای تعیین ارزش اساسی و پتانسیل یک شرکت برای بررسی رشد آتی آن استفاده می‌کند.

معامله گران تحلیل بنیادی را با بررسی سلامت مالی شرکت ها در بورس اوراق بهادار تهران انجام می دهند. این به سرمایه گذاران کمک می کند تا درک کنند که این شرکت های ایرانی چقدر خوب عمل می کنند. این مهم است زیرا اقتصاد و بازار ایران منحصر به فرد است. تحلیل بنیادی به سرمایه گذاران کمک می کند تا عواملی مانند سیاست و اقتصاد خاص ایران را هدایت کنند.

با استفاده از تحلیل فاندامنتال، سرمایه گذاران می توانند فرصت ها را شناسایی کنند و تصمیم های مناسبی در مورد محل قرار دادن پول خود بگیرند. این نکته به آنها کمک می کند تا بفهمند که آیا سهام یک شرکت ارزش واقعی خود را دارد یا نه. این می تواند به ویژه برای سرمایه گذاران بلندمدت که می خواهند سرمایه گذاری های خود را در طول زمان رشد دهند مفید باشد.

تحلیل بنیادی همچنین به سرمایه گذاران در مدیریت ریسک هنگام سرمایه گذاری در ایران کمک می کند. روشی ساختاریافته برای ارزیابی شرکت ها و درک اینکه چگونه ممکن است در آینده عمل کنند ارائه می کند. به این ترتیب، سرمایه‌گذاران می‌توانند بر اساس درک کاملی از شرکت‌هایی که در آن سرمایه‌گذاری می‌کنند، به جای دنبال کردن روندهای کوتاه‌مدت در بازار، انتخاب کنند.

 

سرفصل‌های دوره آموزش تحلیل بنیادی بورس

 

+ Table Reading

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

محتوای دوره

فصل اول - تحلیل بنیادی 1
فصل دوم - تحلیل بنیادی 2
فصل سوم - بررسی گزارشات در کدال 1
فصل چهارم - بررسی گزارشات در کدال 2
فصل پنجم - بررسی گزارشات در کدال 3
فصل ششم - بررسی گزارشات در کدال 4

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش جامع تحلیل بنیادی بورس

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.