آموزش مبحث منتور شیپ 2022 مایکل: 2022 ICT Mentorship

آموزش مبحث منتور شیپ 2022 مایکل: 2022 ICT Mentorship

توضیحات دوره

پرایس اکشن به سبک ICT را با منتورشیپ مایکل هادلستون بیاموزید.

Inner Circle Trader (ICT) در فارکس به مایکل هادلستون اشاره دارد که یک معامله گر موفق فارکس، مربی و بنیانگذار Inner Circle Trader LLC است. سبک ICT را هادلستون ابداع کرد که از نظر مفاهیم پایه به سبک RTM بسیار نزدیک است. مایکل هادلستون، همچنین به عنوان معامله گر میزگرد شناخته می شود. هادلستون چهره ای مشهور در صنعت تجارت فارکس است. او بیش از 20 سال است که ترید می کند. و استراتژی منحصر به فرد خود را برای تجارت ایجاد کرده است که آن را روش معاملاتی میزگرد می نامد.

رویکرد هادلستون نسبت به سبک ICT

رویکرد مایکل هادلستون در این سبک مبتنی بر ساختار بازار، نقدینگی و عرضه و تقاضا است که به اعتقاد او عوامل کلیدی در شناخت بازار و تصمیم‌گیری بهتر در معاملات هستند. این سبک مانند هر سبک دیگری مزایا و معایبی دارد.

یکی از جنبه های استراتژی ترید به سبک ICT که مورد توجه ویژه قرار گرفته است، تمرکز آن بر هانت نقدینگی است. این به روش جستجوی فرصت‌هایی برای ترید در مناطقی از بازار است که نقدینگی بالا وجود دارد یا سایر معامله‌گران فعال هستند. با انجام این کار، ICT قصد دارد از ناکارآمدی های بازار استفاده کند و از حرکت های کوچک قیمت که ممکن است مورد توجه دیگر معامله گران قرار نگیرد، سود ببرد.

هادلستون همچنین درک عمیقی از روانشناسی تجارت ایجاد کرده است و به بسیاری از معامله گران کمک کرده است تا بر موانع ذهنی که آنها را از دستیابی به موفقیت باز می دارد غلبه کنند. او بر اهمیت تسلط بر احساسات و انضباط تاکید می کند و استراتژی هایی را برای کمک به معامله گران برای مدیریت موثر ریسک ایجاد کرده است.

یکی از مواردی که هادلستون را به عنوان Inner Circle Trader Smart Money متمایز می کند، استفاده او از ابزارهای تحلیلی، از جمله مشخصات بازار و نمایه حجم، برای به دست آوردن درک بهتری از احساسات بازار و عملکرد قیمت است. او معتقد است که این ابزارها برای هر معامله‌گری که می‌خواهد تصمیمات تجاری آگاهانه بگیرد، ضروری است.

تیم چارتستان افتخار این را دارد که این سبک کاربردی را برای شما ارائه کند. با ما همراه باشید.

 

سرفصل‌های دوره پرایس اکشن به سبک ICT 

 

+ Price Action with the method of ICT

 

 

 

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

محتوای دوره

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش مبحث منتور شیپ 2022 مایکل: 2022 ICT Mentorship

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.