آموزش جامع تریدینگ هاب3: (Trading HUB 3)

آموزش مبحث تریدینگ هاب3 ( Trading HUB 3)

توضیحات دوره

در دوره آموزش تریدینگ هاب3 (Trading HUB 3) مفاهیم اسمارت مانی (SMC) را در معاملات بطور کامل یاد بگیرید. پول بک ها (Pull Backs) را به‌عنوان ورودی‌های استراتژیک درک کنید، روندهای محرک (Impulse) و نقدینگی القایی را شناسایی کنید.

تریدینگ هاب یک دوره ی پیشرفته براساس اسمارت مانی می باشد. مدرس این دوره طی هفت جلسه به بررسی مباحث مربوط به تریدینگ هاب می پردازد. این دوره مناسب افرادی است که قبلا آشنایی مختصری با مباحث اسمارت مانی داشته اند. تیم چارتستان تلاش کرده است با کمترین پیچیدگی و به صورت روشن و قابل فهم مطالب را به شما ارائه کند.

این مبحث به تمامی مباحث مربوط به اسمارت مانی (SMC) می پردازد. برای مثال مفهوم پول بک را بطور مفصل توضیح می دهد.پول بک (Pull Back) در معاملات زمانی رخ می دهد که قیمت یک دارایی به طور موقت بر خلاف روند غالب قبل از، از سرگیری جهت اولیه خود حرکت می کند. معامله گران اسمارت مانی اغلب از پول بک (Pull Back) به عنوان فرصتی برای ورود به معاملات با قیمت های مطلوب تر استفاده می کنند. با شناسایی سطوح کلیدی حمایت یا مقاومت، معامله‌گران می‌توانند مناطق پول بک (Pull Back) احتمالی را پیش‌بینی کنند و به‌طور استراتژیک در طول این اصلاحات وارد موقعیت‌هایی شوند.

مفهوم دیگری که در این دوره آموزش می بینید، ایمپالس (Impulse) است. و به یک حرکت قوی و تعیین کننده قیمت در جهت روند غالب اشاره می کند. پول هوشمند اغلب این حرکت ها را آغاز می کند و در بازار حرکت ایجاد می کند. همچنین در این مبحث از نقدینگی القایی (Inducement) سخن به میان آمده است. و شامل اقداماتی است که توسط اسمارت مانی برای دستکاری موقتی قیمت‌ها انجام می‌ گردد و معامله‌گران خرده‌فروش را ترغیب می‌کند تا تصمیماتی بگیرند که به نفع بازیگران بزرگتر است. درک این مفاهیم به معامله گران اجازه می دهد تا با آگاهی بیشتر از تأثیر بالقوه اسمارت مانی در بازارها حرکت کنند و تصمیمات بهینه تری بگیرند.

 

سرفصل‌های دوره آموزش تریدینگ هاب3

+ Trading HUB 3

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش جامع تریدینگ هاب3: (Trading HUB 3)

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.