بهترین روش های ورود و خروج معامله و کسب سود با اوردر فلو

بهترین زمان برای کسب سود با اوردر فلو را بشناسید. سود کم تر بگیرید ولی با آسودگی بیشتر و با Order Flow زمان ورود و خروج مناسب را بیابید.

با Order Flow سود بگیرید

شما در این متن راهنما در مورد استفاده از Order Flow برای تعیین زمان و محل خروج از معامله آموزش می بینید. Order Flow ابزاری بسیار مفید است زیرا به شما اجازه می دهد تا Take Profit خوبی را شناسایی کنید. همچنین به شما کمک می کند تا سود خود را به حداکثر برسانید. و اگر احتمال وجود تغییر روند در بازار در مقابل شما باشد، می تواند از قبل به شما هشدار دهد.

کسب سود با اوردر فلو و مبتنی بر حجم

مهمترین پیامی که باید از این مطلب بخاطر بسپارید این است: کسب سود با اوردر فلو را در یک منطقه با حجم زیاد در نظر بگیرید و سود خود را در این منطقه بردارید.
دلیل این امر این است که مناطق با حجم زیاد اغلب به عنوان مناطق حمایتی و مقاومتی عمل می کنند. هر زمان که قیمت به یک منطقه حمایتی یا مقاومتی برسد، این خطر وجود دارد که به آن واکنش نشان دهد و در جهت مخالف چرخش کند. این دلیل آن است که شما باید قبل از بروز چنین ریسکی سود خود را بگیرید.

نکته

نکته شماره 1: کمی زودتر سود خود را بگیرید. کمی قبل از محدوده با حجم زیاد، مطمئن تر است. این باعث می شود که خطر در آخرین لحظه بازار در مقابل شما قرار نگیرد و باعث شود شما Take Profit خود را از دست ندهید. این موضوع به این خاطر است که گاهی اوقات قبل از اینکه واقعاً به سطح سنگین برسد قیمت کمی واکنش نشان می دهد.

نکته شماره 2: اگر نزدیکترین منطقه با حجم زیاد نزدیک به معامله شما باشد و نسبت ریسک / پاداش خیلی کوچک باشد، دو گزینه پیش رو دارید:
گزینه اول عدم معامله است.

گزینه دوم جسورانه تر است. شما معامله را انجام می دهید، اما وقتی به نزدیکترین حجم سنگین برخورد می کند، آن را ترک نمی کنید. در عوض، آن را درست قبل از برخورد به مورد بعدی می بندید.

نتیجه استفاده از اوردر فلو

برای تعیین اینکه از کدام مناطق با حجم زیاد باید برای بستن موقعیت خود استفاده کنید، از نمودار 30 دقیقه استفاده کنید. این چارچوب زمانی بالاتر به شما امکان دیدن تصویر بزرگتر را می دهد. همچنین به شما کمک می کند تا مناطق با حجم سنگین را راحت تر شناسایی کنید.
از آنجا که به داده های Bid و Ask نیازی ندارید، می توانید از این استراتژی در Forex نیز استفاده کنید.

در اینجا مثالی از نحوه تعیین سود در معامله short آورده شده است:

 

 

در تصویر بالا می بینید که کسب سود با اوردر فلو مبتنی بر حجم ایده آل 1.0800 خواهد بود. این همان جایی است که پیش از این حجم زیادی معامله می شد. بنابراین، این منطقه می تواند به عنوان حمایتی کار کند.
وقتی در موقعیت short هستید، نمی خواهید این قیمت را به چنین پشتیبانی واکنش نشان دهید. بهترین کار این است که کمی قبل از رسیدن قیمت به این سطح، سود خود را بگیرید. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت نسبت به این حمایت واکنش نشان داده و به سمت بالا رفته است.

 

مثال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید.

دسترسی سریع

مقالات مرتبط

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.