نظر IF و سایرین در خصوص فشرده سازی

نظر IF و سایرین در خصوص فشرده سازی:

در ادامه توضیحات آقای IF را در تصویر زیر میبینیم :

در ادامه توضیحات آقای IF در ارتباط با تصویر ریز را با هم میخوانیم:

مطمئنم که این جمله رو شنیدید( مخصوص تازه کارها ) :

زمانیکه فکر میکنی باید بخری ، بفروش و زمانیکه فکر میکنی باید بفروشی بخر.

معامله گران بزرگ در اینجا تعداد بسیار زیادی سفارش فروش مخفی در مارکت قرار داده اند. در هر H جدید که در آن فشرده سازی اتفاق افتاده فروخته اند . سپس اونها قیمت رو بالای H های اخیر میبرند. اون هم با مومنتوم حرکتی بالا . این بسیاری از فروشندگان ضعیف رو میترساند و آنها را خارج میکند و باعث می شود معاملات فروششان را ببندند و وارد خرید شوند. این اتفاق همیچنین معامله گران (خریداران) بریک آوتی را هم هیجان زده میکند. (هههه اینا دیگه واقعا تازه کارند) و آنها هم میخرند .

درست در لبه ی ناحیه فوق سطل های بسیاری از سفارشات خرید سفارشات فروش اونها رو پر میکنند . این همون دلیلیه که وقتی ما فشرده سازی قیمت رو معامله میکنیم باید اول منتظر اینگلف باشیم یا اینکه خیلی خوب بدونیم لبه ی ناحیه بعدی کجاست که معامله مون رو بر اساس اون برنامه ریزی کنیم.

 

مثالی دیگر:

در نواحی فشرده سازی طبق گفته ی آقای Les paul نباید عرضه و تقاضای تست نشده وجود داشته باشد . در صورت وجود ناحیه ی عرضه و تقاضای تست نشده قیمت در راه بازگشت در این نواحی با مانع رو به رو می شود.

و در ادامه تعریف آقای Benhur از فشرده سازی را با هم میخوانیم :

برای پیدا کردن CP به قیمت نگاه کنید درحالیکه در حال خزیدن به یک سمت است سفارشات سمت دیگر را مصرف میکند . به طور خاص : قیمت به بالا می خزد در حالیکه تقاضا را مصرف میکند . یا قیمت به پایین میخزد در حالیکه عرضه را مصرف می نماید.

در ادامه مطالب آقای ARON را باهم میخوانیم :

دوستان در چارت زیر ترکیبی از مباحث را داریم. این اون چیزی است که من دیده ام .یک ناحیه SR شکسته شده و سپس یک FL واضح شکل گرفته است . من این نوع از FL ها بسیار دوست دارم .  خب ، قیمت به صورت فشرده در حال پیشروی به پایین بوده یک یک LQ را درست در ناحیه AREA FL ایجاد نموده است . به محض اینکه قیمت به ناحیه عرضه می رسد ما میتوانیم یک فشرده سازی جمع و جور را به سمت ناحیه SR ببینیم .

بنابرگذشته چارت میدانم که SR ها دقیق نیستند و من اونها رو بیشتر به عنوان محدوده در نظر میگیرم بنابراین اکنون ما یک فشرده سازی به سمت SR داریم . آیا این ناحیه را TRADE TOUCH میکنیم یا به نظرم برای شروع بهتر است منتظر سیگنال PA در این ناحیه باشیم .

 

 

من چارت تایم 12 دقیقه ای این را دیدم نمیگویم که این موقعیت را ترید کرده ام اما منتظر این بودم که بیشتر نواحی اصلی SUPPLY درون ناحیه فشرده سازی اینگلف شوند. و به محض اینکه این اتفاق افتاد :

در ادامه پست های بعدی:

 

 

 

 

دسترسی سریع

مقالات مرتبط

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.