اندیکاتور الگوهای هارمونیک (Harmonic Pattern Dashboard)

معرفی اندیکاتور Harmonic Pattern Dashboard

اندیکاتور Harmonic Pattern Dashboard ابزار کمکی است که می‌تواند برای شناسایی فرصت‌های تجاری جدید و روندهای قیمتی مفید باشد( اما فقط وقتی که دقیقاً بدانید که دنبال چه چیزی هستید.)

الگوهای هارمونیک با ترکیب اشکال هندسی و سطح فیبوناچی شکل می‌گیرند. بنابراین، سطح فیبوناچی مفهوم کلیدی این الگوها هستند. الگوهای هارمونیک نیازمند تمرین بیشتر نسبت به الگوهای کلاسیک دیگر بازار دارند.با این الگوها، می‌توانید روند آینده نمودار قیمت را تشخیص دهید.

این الگوها اغلب به شکل اعداد M ، W و یا ترکیبی از هر دو ظاهر می‌شوند. با محاسبه نسبت‌های فیبوناچی بین نقاط مهم در الگو، می‌توانید رشد یا کاهش قیمت را تخمین بزنید.

 

کاربردها

این اندیکاتور یک اندیکاتور کارآمد و کاربردی برای متاتریدر 4 می باشد که به وسیله آن می‌توان به صورت خودکار الگوهای هارمونیک را ترسیم کرده و از آن استفاده کنید.”الگوهای هارمونیک” جفت‌های ارزی و بازه‌های زمانی را برای یافتن الگوهای هارمونیک قوی اسکن می‌کند که بیشترین احتمال برنده بودن را دارند.

این اندیکاتور تمام الگوهای شناخته‌شده را در یک پنل مرتب واحد نمایش می‌دهد. و همه الگوهای هارمونیک برتر را شناسایی می‌کند: گارتلی، باترفلای، بت، سایفر، کرب، و شارک…

شما دیگر نیازی به اسکن دستی هر جفت و بازه‌زمانی ندارید. این پنل همه کارهای سخت را برای شما انجام می‌دهد.

تنها با یک نگاه به پنل، شما فوراً متوجه خواهید شد که الگوی هارمونیک چه زمانی در هر جفت (از ۱ دقیقه تا ماهانه) شکل گرفته است. این اندیکاتور در متاتریدر 4 یک ابزار قدرتمند است که توسط تریدرها و سرمایه‌گذاران برای تحلیل بازارهای مالی استفاده می‌شود.

 

نکته: اندیکاتورها صرفا ابزار کمکی هستند و نباید به تنهایی مبنای معامله قرار گیرند.

 

گالری تصاویر

تصاویر این اندیکاتور در محیط متاتریدر (ورق بزنید)

 

دانلود و آموزش نصب الگوهای هارمونیک

برای دانلود این اندیکاتور، روی دکمهٔ زیر کلیک کنید. همچنین برای آشنایی با نحوه راه‌اندازی، نصب و استفاده در محیط متاتریدر، به مقالهٔ «آموزش کامل اندیکاتورها و اسیلاتورها» مراجعه کنید.

 

 

دسترسی سریع

مقالات مرتبط

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.