تنظیم پلتفرم Order Flow

فضای معاملاتی Order Flow

از آنجا که شما اکنون می دانید Order Flow چه آیتم هایی را نمایش می دهد و با ویژگی های اصلی آن آشنا هستید ، بگذارید فضای کار معاملهOrder Flow (Trading Workspace) را به شما نشان بدهم . شما می توانید دقیقاً Order Flow تان را به همان شیوه ی من تنظیم کنید . اگر به من ایمیلی بزنید (contact@trader-dale.com) من می توانم Trading Workspace خود را برای شما ارسال کنم تا نیازی به تنظیم آنها نداشته باشید .
اکنون به شما نشان میدهم صفحه Order Flow من به چه شکل است:

 

صفحه Order Flow من چهار نمودار را نشان می دهد . این نمودارها با هم مرتبط هستند بنابراین همیشه ابزار معاملاتی یکسانی را نشان می دهند.
نمودار بالا سمت چپ: این تصویر بزرگتر را نشان می دهد . این اثر 30 دقیقه را نشان می دهد. سلولهای موجود در هر ردپا “کل حجم سلول” را نشان می دهند (Bid + Ask) . در زیر هر رد پا (عدد سبز یا قرمز) رد پا وجود دارد.
در سمت چپ ، نمایه حجم روزانه وجود دارد. بطور خلاصه ،Delta ، Cumulative Delta و Volume دارم.
نمودار بالا سمت راست: این نمودار نمودار دقیق تری برای تشخیص سفارشات هنگام انجام شدن در بازار است. من از آن برای ورودی ها و خروجی های معاملاتی استفاده می کنم.
این یک نمودار 5 دقیقه ای است که در هر سلول Bid و درAsk را نشان می دهد. در هر رد پای نیز دلتا مشخص شده است. خلاصه معاملات در پایین دلتا ، دلتا تجمعی و حجم را نشان می دهد.
نمودار پایین سمت چپ : نمودار جریان سفارش 30 دقیقه ای با فیلتر معاملات و مشخصات حجم روزانه در سمت چپ . من از این نمودار برای فیلتر کردن صدا و جستجوی سفارشات معامله گران بزرگ استفاده می کنم.
نمودار پایین سمت راست: نمودار قیمت 1 دقیقه در بالا و نمودار دلتا تجمعی 1 دقیقه در پایین نشان داده می شود.
این فضای کاری به من امکان می دهد تمام موارد مهمی را که در بازار جریان دارد مشاهده کنم.
من می توانم تصویر کلی را با نمودار 30 دقیقه ای Volume و Filter Trades و همچنین جزئیات دقیق تر در نمودار 5 دقیقه Bid و Ask و در نمودار Delta Cumulative مشاهده کنم .

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید.

دسترسی سریع

مقالات مرتبط

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.