نظر Rufus و سایر کارشناسان در خصوص QM

نظر Rufus و سایر کارشناسان در خصوص QM

جناب Rufus در ارتباط با شکل زیر می گویند :

به خاطر داشته باشید کهQM, DIAMONDS ابزارهایی هستند که پول های بزرگ از آنها برای پر کردن سفارشاتشان به وسیله شما استفاده می کنند . خب اگر ما آنها را بفهمیم به ما کمک میکند که سود ببریم . من یک بار، با یک معامله گر بسیار با تجربه در مورد DIAMOND صحبت کردم. نظر او در مورد آنها این بود که آنها توسط DIAMONDمعامله گر بی تجربه را گیج و معامله گر با تجربه را ناامید میکنند.

من تعداد بسیار زیادی DIAMONDو QM که از نظرم مناسب بوده اند را از دست داده ام. تنها به این دلیل که قیمت برود هدفش را بزند . با درک درستی از ماهیت این جانوران میتوانیم توسط PA معامله را نگه داریم یا میتوانیم خارج شویم تا بتوانیم مجددا بعدا وارد شویم .

آنچه که در مورد تشکیل QM مهم است اینگلف بازگشتی است. (در این مورد LL برای بازگشت به فروش قبل از اصلاح).

نکته جالبی که استاد QM یعنی جناب KRUGER به آن اشاره دارد این است که در یک QM تایم فریم بالا باید به این نکته توجه داشت که آیا محدوده LVL QM ، FRESH است یا خیر . برای این کار میتوان به تایم فریم پایین تر مراجعه نمود . اگر تازه بود که احتمال درستی QM بسیار بیشتر می شود .

مثلا در شکل بالا QM ای که در تایم فریم پایین 5 دقیقه تشکیل شده است باعث شده که این محدوده تنها برای یک اسکالپ مناسب باشد .

QM در تایم فریم 5 دقیقه ای دلیلی است که چرا QM تایم فریم بالاتر FRESHنیست . باکس آبی رنگ سفارشات پر شده را نشان میدهد اما سفارشاتی هنوز باقی مانده است برای یک اسکالپ خوب .

دلیل عدم عملکرد این QM:

بر اساس گفته QM ,BENHUR نیز مانند هر ساختار دیگری نیاز است که در لبه های نواحی به دنبال تشکیل آن باشید .

بنابر گفته جناب Benhur همواره از QM در سطوح قطعی و مشخص استفاده کنید .

مارکت ممکن است مانند شکل زیر چندین QM به شما نشان دهد. اما همواره از آنی استفاده کنید که به یک LVL مشخص واکنش نشان داده است . یعنی  QM هایی را در نظر بگیرید که به یک DBR,RBD واکنش نشان داده است . دو شکل زیر نشان دهنده این موضوع است .

از نظر جناب KRUGER :

بیگ بویز نیازمند این است که اقدامات خود را همزمان و همگام سازی نمایند. لذا اینگلف یکی از این راهها برای دستیابی به این مهم است.

.

 

 

 

 

 

 

 

دسترسی سریع

مقالات مرتبط

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.