آموزش ستاپ دبل دایورجنس

آموزش ستاپ دبل دایورجنس

توضیحات دوره

از قدرت ستاپ دبل دایورجنس به عنوان یک معامله گر، برای تصمیم گیری استراتژیک در بازارهای مالی در حال تحول استفاده کنید.

ستاپ دبل دایورجنس در معاملات الگوی تحلیل تکنیکی قدرتمند است که معامله‌گران باهوش اغلب برای تصمیم‌گیری استراتژیک در بازارهای مالی از آن استفاده می‌کنند. شما به عنوان معامله گری باتجربه با این ستاپ، اهمیت واگرایی ها را تشخیص می دهید. یعنی جایی که حرکت قیمت یک دارایی با شاخص های مربوطه، مانند شاخص قدرت نسبی (RSI) یا واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) مخالف است. واگرایی مضاعف زمانی اتفاق می افتد که این اختلاف دو بار اتفاق بیفتد و قدرت سیگنال دهی آن را تقویت کند.

برای شناسایی دبل دایورجنس، روی واگرایی‌های معمولی و پنهان تمرکز کنید. واگرایی های منظم نشانه معکوس بودن روند بالقوه است، در حالی که واگرایی های پنهان نشان دهنده ادامه روند موجود است. هنگامی که این واگرایی ها به صورت متوالی اتفاق می افتند و ستاپ دایورجنس را تشکیل می دهند، اغلب نشان دهنده تغییر قوی در حرکت بازار است. این الگو به ویژه زمانی ارزشمند است که با سایر شاخص های تکنیکالی یا تحلیل بنیادی تأیید گردد.

ترید موفق آمیزه‌ای از هنر و علم است و تسلط بر تفاوت‌های ظریف دبل دایورجنس به شما مزیت منحصربه‌فردی در مسیریابی در محدوده پیچیده بازارهای مالی می دهد.

در دوره ویدیویی زیر مراحل ستاپ مرحله ای دبل دایورجنس را می بینید. همچنین چک لیست جهت ورود بهینه و به دور از هیجان آماده و در نهایت نمونه ای عملی در لایو مارکت در زمان رکورد این دوره برای شما عزیزان ارائه گردیده است.

 

سرفصل‌های دوره ستاپ دبل دایورجنس

+ Double Divergence Setups

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش ستاپ دبل دایورجنس

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.