دوره آموزشی سبک پرایس اکشن آلفونسومورنو

مبحث (alfonso moreno) آلفونسو

توضیحات دوره

پرایس اکشن آلفونسومورنو توسط فردی به نام Alfonso Moreno معرفی شد. او این سبک را براساس تعادل عرضه و تقاضا و معامله بر آن بنا کرده است.

معرفی سبک تحلیلی پرایس اکشن

پرایس اکشن یکی از سبک های معامله گری است که در این روش تصمیم گیری و بررسی چارت صرفا از طریق نمودار قیمت و کندل های شکل گرفته در نمودار اتفاق می افتد. این سبک به دلیل سادگی در آموزش و کاربردی بودنش افراد زیادی را به یادگیری این سبک مشتاق کرده است. بسیاری از تریدرهای حرفه ای، از این سبک در کنار تجربه ی خودشان و استراتژی شخصی خودشان سبک جدید معامله گری را برای خود ایجاد کرده اند.

یکی از این تریدرها آلفونسومورنو است. که سالهای زیادی در بازارهای مالی به فعالیت پرداخته و این سبک نتیجه ی سال ها تلاش و پشتکار او می باشد. این دوره را سایت چارتستان در اختیار علاقمندان به پرایس اکشن و سبک عرضه و تقاضا آلفونسو مورنو قرار می دهد تا بتوانند به عنوان یک سبک تکمیلی در معاملاتشان از آن بهره ببرند.

معرفی دوره آموزشی آلفونسومورنو

استاد Alfonso Moreno در حال حاضر به عنوان یک معامله گر و صاحب سبک در بازارهای مالی فعالیت می کند.  او قبلا به عنوان معلم رقص سالسا و کلا در حوزه های هنری فعالیت می کرد. ولی تصمیم گرفت وارد حوزه ای شود که سودآورتر از این مشاغل باشد. به همین دلیل به طور خیلی جدی و حرفه ای تحلیل در بازارهای مالی را شروع کرد. آلفونسومورنو در سال 2013 میلادی شروع به آموزش این سبک کرد.

 این روش براساس مشاهدات اعضای سایت روش موفقی بوده است. مورنو در ابتدای کتاب خود از مخاطبین می خواهد یافته ها و برآوردهای خود را آزادانه به اشتراک بگذارند. تا در بهبود عملکرد سیستم تاثیرگذار باشد. وی همچنین آنها را از استفاده از اندیکاتور و ابزار های زیاد برحذر می دارد. زیرا اعتقاد دارد این امر منجر به بیش انباشتگی ذهن می گردد و فرآیند تصمیم گیری را مختل می کند. در این دوره  امیررضا انصاری طی هفده ویدئوی آموزشی این دوره ارزشمند را ارائه کرده است.

سرفصل های دوره:

+ معرفی سبک آلفونسو مورنو

+کندل شناسی

+ ترسیم نواحی عرضه و تقاضا

+ روندشناسی

+ نحوه ورود به معامله

+ مدیریت سرمایه

+ ستاپ های پیشرفته

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی سبک پرایس اکشن آلفونسومورنو

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.