دوره آموزشی سبک پرایس اکشن

دوره آموزشی سبک پرایس اکشن

توضیحات دوره

سبک پرایس اکشن استراتژی است که به پیش بینی حرکات بازار با شناسایی الگوها یا سیگنال ها در حرکات قیمت یک بازار اصلی و پایه کمک می کند.

این سبک در معاملات، عملکرد یک اوراق بهادار، شاخص، کالا یا ارز را تحلیل می‌کند تا پیش‌بینی کند که در آینده چه کاری ممکن است انجام دهد. اگر تحلیل پرایس اکشن به شما می گوید که قیمت در شرف افزایش است، ممکن است بخواهید یک موقعیت خرید داشته باشید. یا اگر معتقدید که قیمت کاهش می یابد، ممکن است پوزیشن فروش را انتخاب کنید.

درک معاملات این متد شامل بررسی الگوها و شناسایی شاخص‌های کلیدی است که ممکن است بر سرمایه‌گذاری شما تأثیر بگذارد. چند روش مختلف پرایس اکشنی وجود دارد. و بسیاری از معامله گران برای پیش بینی حرکات بازار و کسب سود کوتاه مدت از آنها استفاده می کنند.

انواع سبک پرایس اکشن

  • Naked Price Action به Pure Price Action نیز معروف است. شما معاملات خود را صرفاً بر اساس قیمت هایی انجام می دهید که می توانید قبل از خود ببینید. به جای تکیه بر فرمول های پیچیده تحلیل زمان بر، معاملات خود را با استفاده از درک خود از بازار انجام می دهید.

 

  • Price Action Signals یا الگوهای پرایس اکشن یا Price Action Triggers الگوهایی هستند که به راحتی قابل تشخیص در یک بازار هستند. و می‌توانند برای پیش‌بینی رفتار آتی بازار مورد استفاده قرار گیرند. معامله گران باتجربه گاهی اوقات می توانند این سیگنال ها را با تشخیص اشکال یا تکرارهای خاص در عملکرد گذشته بازار در یک چشم بهم زدن تشخیص دهند.

اندیکاتورهای پرایس اکشن سوسوهای فعالیت در نمودار معاملاتی هستند که نشان دهنده ظهور یک روند هستند. تریدرهای حرفه ای می توانند این اندیکاتورها را به سرعت تشخیص دهند و از آنها برای شرط بندی آگاهانه در بازار در زمان واقعی استفاده کنند.

 

سرفصل های دوره

+ Price Action Strategy

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

SMT
نمایش ویدیو درباره SMT

دوره آموزشی سبک پرایس اکشن

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.