آموزش دوره اسمارت مانی مبحث Dark Bull Fx SMC

آموزش دوره اسمارت مانی مبحث Dark Bull Fx SMC

توضیحات دوره

دوره اسمارت مانی: ترکیبی پیچیده از ذکاوت بصری و ظرافت تحلیلی. استعداد استراتژیک سرمایه گذاران باتجربه را در بازارهای مالی کشف کنید.

اسمارت مانی به معنای پول هوشمند است. قطعا اگر در بازارهای مالی فعالیت می کنید این اصطلاح را شنیده اید. اسمارت مانی به سرمایه های کلانی می گویند که سرمایه گذاران نهادی، بانک‌های مرکزی و سایر متخصصان یا موسسات مالی آن را کنترل می کنند. در واقع متخصصانی این پول را مدیریت می کنند که می توانند روند بازار را شناسایی کنند و اگر شما بتوانید دست این متخصصان را بخوانید قطعا در بازار عملکرد بهتری دارید. این سبک از پرایس اکشن در انواع بازارهای مالی نظیر فارکس، ارزهای دیجیتال و بورس نیز کاربرد دارد.

نقش پول هوشمند در موفقیت معامله گران

معامله‌گران موفق با رمزگشایی از فعالیت‌های خود برای کشف فرصت‌های پنهان و پیش‌بینی پویایی بازار، از قدرت پول هوشمند استفاده می‌کنند. سرمایه‌گذاران نهادی اغلب از استراتژی‌های معاملاتی پیچیده و الگوریتم‌های اختصاصی استفاده می‌کنند که آثار قابل‌توجهی در نمودارهای قیمت به جای می‌گذارند. معامله‌گرانی که به این الگوها توجه دارند، می‌توانند از عدم تقارن اطلاعاتی سوء استفاده کنند و از نظر استراتژیک خود را جلوتر از روند بازار قرار دهند. معامله گران با تشخیص زمان انباشت یا توزیع دارایی های اسمارت مانی، می توانند استراتژی های خود را با احساسات حاکم بر بازار هماهنگ کنند و احتمال نتایج سودآور را افزایش دهند.

تیم چارتستان در تلاش است تا بتواند بهترین دوره های آموزشی را در هر زمینه ای از بازارهای مالی برای مخاطبانش گردآوری کند. در این دوره آموزشی دانیال قدیری، معامله‌گر و موسس کامیونیتی “دارک‌بول”، که دارای چندین سال تجربه دربازارهای مالی است متد اسمارت مانی را به طور دقیق و با فهمی عمیق به شما می آموزد.

 

 

 

سرفصل‌های دوره اسمارت مانی Dark Bull Fx SMC

 

+ Market Structure

+ S/D Zones

+ Basic Liquidity

+ External/Internal Range Liquidity

+ Entries

+ Basic Trading Plan

+ Backtesting Sessions

+ Recap Videos

+ Webinars

 

 

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

محتوای دوره

فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
Basic Upadates

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش دوره اسمارت مانی مبحث Dark Bull Fx SMC

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.