آموزش تحلیل بنیادی فارکس

آموزش جامع تحلیل بنیادی فارکس

توضیحات دوره

با آموزش تحلیل بنیادی فارکس بینش تخصصی در مورد معاملات آن به دست آورید. شما می توانید با آموزش جامع توسط تیم متخصص و با تجربه، قدرت تصمیم گیری خود را افزایش دهید.

تحلیل بنیادی سنگ بنای تجارت موفق فارکس است. تحلیل بنیادی شامل ارزیابی عوامل مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی است که بر ارزش ارزها تأثیر می گذارد. با یادگیری فاکتورهای مهم تحلیل بنیادی، شما عملکرد بهتری از خود در هنگام گرفتن تصمیمات حساس در معاملات نشان می‌دهید.

تجزیه و تحلیل بنیادی شامل ارزیابی رفاه اقتصادی یک کشور، و در نتیجه، ارز است. این تغییرات قیمت ارز را در نظر نمی گیرد. بنابراین معامله‌گران حرفه‌ای فارکس برای تعیین قدرت یک ارز خاص از Data points استفاده می‌کنند. معامله گران بنیادی با تقویم اقتصادی می توانند از آخرین اطلاعات انتشاریافته به روز باشند. تریدرها هر روز داده های اقتصادی زیادی را برای معاملات خود در نظر می گیرند. به همین دلیل است که آنها باید بدانند چگونه تقویم را فیلتر کنند تا فقط اطلاعات مرتبط را نشان دهد.

تقویم اقتصادی

معامله گر بنیادی فارکس تورم، تراز تجاری، تولید ناخالص داخلی، رشد مشاغل و حتی نرخ بهره معیار بانک مرکزی را تجزیه و تحلیل می کند.

تریدر با ارزیابی روند نسبی تقویم اقتصادی و سایر نقاط داده، سلامت نسبی اقتصاد کشور را بررسی می کند. معامله گر همچنین این موضوع را تحلیل می کند که آیا حرکت آتی ارز آن کشور را مبادله کند یا خیر.

تحلیل فاندامنتال و تکنیکال شامل استراتژی ها و رویکردهای بسیار متفاوتی برای تجارت است. ارائه ارزش و بینش منحصر به فرد برای حمایت از تصمیمات معاملاتی و زمان ورود یا خروج از معامله. در حالی که برخی از معامله گران ترجیح می دهند از این نوع تجزیه و تحلیل به طور جداگانه بر اساس سبک معاملاتی و اهداف مورد علاقه خود استفاده کنند، بسیاری از آنها از ترکیب این دو استفاده می کنند.

 

سرفصل‌های دوره آموزش تحلیل بنیادی فارکس

+ Fundamental Analysis in Forex

 

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

محتوای دوره

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش تحلیل بنیادی فارکس

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.