چرا RTM؟

چرا RTM؟

تعداد زیادی مدرسه عرضه و تقاضا در فضای مجازی وجود دارند، برخی از آنها مجانی و برخی دیگر پولی هستند. همۀ آنها به نظر می رسد یک قاعدۀ کلی داشته باشند، دانستن اینکه عرضه و تقاضا چیست و معامله کردن از یکی به دیگری، دانستن این که معاملات برنده شما بیشتر از معاملات ضرر ده است. همۀ اینها بسیار خوب هستند و خدا قوت می گوییم.

ما در MRT، نمی خواهیم که مانند یک قمارباز عمل کنیم حتی اگر شانس به نفع ما باشد. ما می خواهیم به مرحلۀ ذهنی مؤسسات بزرگ که مارکت را حرکت می دهند برسیم و در کنار آنها به معامله بپردازیم.

عرضه و تقاضا تنها قسمتی از داستان است.

ما داستان کلی قیمت را می خوانیم و مراقب کلاه برداری هایی که معامله گران بزرگ بر سر خورده فروش ها اعمال می کنند هستیم.

سرانجام، اگر معامله گران بزرگ می خواهند سطحی از سفارشات را بفروشند، آنها باید قبل از آن تعداد کافی از مردم را جلب خرید کنند تا سفارشات آنها پر شوند.

آنها نمی توانند مقاصد خود را از کسانی که می دانند فریب ها را بخوانند پنهان کنند، تحرکات قیمت دید بسیار دوری می دهد.

ما از دانش آموزان خود می خواهیم که به کاری بسیار عمیق تر و سرسختانه تر از سایر مدارس بپردازند. چرا؟ زیرا ما یک لبه قیمتی را نمی خواهیم، ما می خواهیم کاملا با بازار هماهنگ باشیم.

ما به ذهنیت موسسات بزرگ مالی رسیده ایم، و می دانیم آنها می خواهند چکار کنند، و ما دقیقاً در کنار آنها معامله می کنیم. ما الگوریتمی را که آنها به کار می گیرند کاملاً می بینیم و می دانیم نه تنها کجا مارکت تغییر جهت می دهد بلکه چرایی این تغییر جهت را نیز می دانیم. هنگامی که شما همۀ آن چیزی را که ما آموزش دیده ایم را به دست آوردید شما می دانید چه میزان زمان لازم است تا به یک معامله گر تبدیل شوید، اگر چنین باشد شما بازار را به صورت کاملا غریزی خواهید شناخت. تحلیل های شما بسیار آنی خواهد بود. ویژگی های هر سطح را خواهید فهمید، و کاملاً معاملات منطقی را بر پایه این دانش انجام خواهید داد. شما قادر خواهید بود هر محدوده زمانی را معامله کنید و محدوده ای را که برای شما مناسب است انتخاب خواهید کرد.

همانند یک اثر هنری( اگر چه ما دیدگاه علمی داریم) زمان بسیار طولانی لازم است تا استاد شوید اما تسلط می تواند به آسانی مطلق صورت گیرد.

دسترسی سریع

مقالات مرتبط

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.