دیدگاه KRUGER و سایر کارشناسان در خصوص QM

دیدگاه KRUGER و سایر کارشناسان در خصوص QM:

از دید جناب QM ،KRUGER ها میتوانند در حالت مختلف PA به وجود بیایند، مثال در ادامه روند. اما ما آنها را به عنوان علائم بازگشتی معامله می کنیم. برای شروع، نواحی عرضه و تقاضای تایم فریم بالا را در نظر بگیرید. به تایم فریم پایین تر رجوع کنید و سعی کنید در آنجا QM بیابید .

جناب HARRY:

اگر این موضوع به شما کمک کند در واقع من شخصا به دنبال QM در ناحیه FLIP در همان تایم فریم نیستم. به دنبال QM در نواحی D/S تایم فریم های بالا باشید. برای مثال اگر شما به دنبال QM در نایحه S/D D1 هستید بروید و به دنبال QM در تایم فریم 4و1و15 باشید.

جناب KRUGER :

KRUGER می گوید: اگر از من بپرسند واقعا بر این باورم که معامله بر اساس QM با مدیریت سرمایه خوب میتواند یک حساب را تکان دهد .

از دیدگاه جناب QM ، IF نیازی نیست که به اندازه پیپ دقیق باشد . اگر قیمت در ابتدا قبل از عرضه یا تقاضا بچرخد ،قیمت اغلب میتواند آن را بشکند تا به یک منطقه درست جذب شود .

 

 

پاسخ جناب IF:

ما یک QM داشتیم که به صورت عالی انجام شده است، اما نه دقیقا اونجایی که شما مشخص کردی . FTR یک ناتوان از بازگشت است این جایی است که یک LVL شکسته شده است و قیمت تالش میکند که به داخل بازگردد اما ناکام میماند .این لبه PAZ را مشخص میکند .( PAZ the of Edge )

 

 

دسترسی سریع

مقالات مرتبط

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.