مبحث الگوهای کندلی

مبحث الگوهای کندلی

توضیحات دوره

تاثیر الگوهای کندلی را بر مسیر موفق معاملاتی خود با بینشی حرفه ای پیدا کنید. تفاوت نحوه استفاده از الگوهای متفاوت را بر موفقیت خود آموزش ببینید.

کنار هم بودن کندل‌های یک نمودار، الگوهایی را ایجاد می کند که به تحلیل شرایط بازار و پیش‌بینی روند قیمت کمک می‌کند. بسیاری از معا‌مله‌گران استفاده از نمودارهای شمعی را به علت جذابیت بصری و اطلاعات بیشتری که در اختیار قرار می‌دهد نسبت به دیگر روش‌ها ترجیح می‌‌دهند. الگوهای کندلی یکی از ابزارهای مهم در تحلیل تکنیکال هستند. این الگوها زمانی که معامله‌گران متوجه رفتار مشخص قیمت‌ها در طول زمان و تکرار آن شدند، مورد استقبال قرار گرفتند. در این دوره آموزشی آرمان امیری در دو ویدئوی آموزشی به ارائه این موضوع می پردازد.

در بازارهای مالی، الگوهای کندلی به عنوان ابزار ارزشمندی برای معامله گران عمل می کنند. چون نمایشی بصری از احساسات بازار را ارائه می‌دهند. الگوهای صعودی و نزولی، مانند الگوهای دوجی، چکشی، یا الگوهای فراگیر، نشانه معکوس شدن یا ادامه روند بالقوه هستند.

معامله گران موفق اغلب الگوهای مختلف را ترکیب می کنند تا دیدگاهی جامع از پویایی بازار ایجاد کنند. الگوهای کندل استیک در تجزیه و تحلیل کوتاه مدت برتری دارند و به تعیین دقیق نقاط ورود و خروج کمک می کنند. از سوی دیگر، الگوهای خطی به شناسایی روندهای فراگیر کمک می کند و معامله گران را در تصمیم گیری استراتژیک در دوره های طولانی تر راهنمایی می کند. ادغام هر دو نوع الگو به معامله گران اجازه می دهد تا از نقاط قوت هر یک استفاده کنند و یک چارچوب تحلیلی قوی ایجاد کنند که با ماهیت پویای بازارهای مالی سازگار است. معامله گران با تسلط بر هنر تشخیص الگو، مزیت رقابتی به دست می آورند و با اطمینان آگاهانه در بازارها به مسیر خود ادامه می دهند.

 

سرفصل‌های دوره آموزش الگوهای کندلی

+ Candlestick patterns

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

مبحث الگوهای کندلی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.