آموزش تابلوخوانی: جامع و کاربردی

آموزش جامع تابلو خوانی

توضیحات دوره

آموزش تابلوخوانی در دنیای پویای بازارهای مالی، به تقویت هوش تجاری شما کمک می کند. تابلو خوانی در حقیقت به معنی تحلیل کمّی اطلاعات براساس پارامتر های سایت tse از معاملات حال حاضر و یا گذشته سهام و سایر شاخص های بازار است. شما برای درک بهتر اتفاقاتی که در مارکت رخ می دهد علاوه بر مباحثی همچون تحلیل تکنیکال و بنیادی به اطلاعاتی کمّی مثل قدرت خرید و فروش، بررسی و قیاس بین اردر ها و یا نوع معاملات براساس گذشته سهام جهت تحلیل اطلاعات بازار نیاز دارید. با توجه به این نوع اطلاعات در کنار سایر عوامل، شما توانایی درک بهتر از شناخت رفتار قیمت را به دست می آورید.

مهارت تابلوخوانی

تابلوخوانی مهارت اساسی در بازارهای مالی و تحلیل تکنیکال است. مهارت تابلوخوانی تفسیر داده های جدولی در راستای تصمیم گیری آگاهانه تریدرها به شمار می رود. یکی از تابلو های رایجی که زیاد از آن استفاده می کنید نمودار قیمت است. این نمودار قیمت های تاریخی یک ابزار مالی را در دوره ای مشخص نشان می دهد. نمودار قیمت معمولاً حاوی اطلاعاتی مانند قیمت اولیه، قیمت پایانی،برای بازه زمانی (به عنوان مثال، روزانه، هفتگی، ماهانه) است. با مطالعه این نمودارها، تریدرها می توانند روندها، الگوها و نقاط عطف بالقوه بازار را شناسایی کنند و تابلوخوانی می تواند به اجرای استراتژی های معاملاتی آنها کمک کند.

علاوه بر نمودارهای قیمت، معامله گران از جداولی که ابزارهای تحلیلی را نشان می دهند نیز استفاده می کنند. همچنین آموزش تابلوخوانی برای ردیابی و تجزیه و تحلیل حجم معاملات ضروری است. حجم بیانگر تعداد سهام یا قراردادهای مورد معامله در اوراق بهادار یا بازار خاص در دوره زمانی خاصی است.

با مطالعه و درک دقیق اطلاعات موجود در جداول، معامله گران می توانند دید جامعی از روندها و پویایی های بازار ایجاد کنند و به آنها مزیت رقابتی در تلاش هایشان برای موفقیت در بازارهای مالی بدهند.

در این دوره شما تکنیک های تابلو خوانی و درک روابط بین آنها می شناسید. همچنین مواردی که از به تله افتادن شما به عنوان معامله گر می کند را در دوره آموزش تابلو خوانی می یابید.

 

سرفصل‌های دوره آموزش تابلوخوانی

 

+ Table Reading

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش تابلوخوانی: جامع و کاربردی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.