آموزش دوره واگرایی و اسکلپ Jason Casper

دوبله دوره واگرایی و اسکلپ Jason Kasper

توضیحات دوره

اگر تصمیم دارید که با واگرایی و اسکلپ کسب سود کنید در ابتدا باید توانایی شناسایی آن را کسب کنید. در این دوره مفصلا به این موضوع می پردازیم.

مفهوم واگرایی و اسکلپ

واگرایی و اسکلپ زمانی اتفاق می افتد که اندیکاتور و قیمت دو چیز متضاد به معامله گر بگویند.به عبارتی اندیکاتور روند قیمت را تأیید نمی کند. برای مثال اندیکاتور(Indicator) به سمت پایین حرکت می کند در حالیکه قیمت صعودی است. در این حالت شاهد یک واگرایی هستیم. به طور ساده‌تر زمانی که شما تصمیم به خرید یک ارز گرفته اید اندیکاتور هم این خرید را تأیید می کند این حالت ایده آلی است که ممکن است اتفاق بیفتد و به آن همگرایی می گویند. اما زمانی که شما شاهد نشانه های صعود قیمت هستید ولی اندیکاتور سیگنال خروج می دهد در واقع واگرایی اتفاق افتاده است.

مفهومی تحت عنوان همگرایی نیز وجود دارد که به دلیل نزدیکی اش به مبحث این دوره، ارائه توضیح مختصری در مورد آن خالی از لطف نیست. همگرایی بر خلاف واگرایی به هم جهت بودن روند قیمت با اندیکاتور گفته می شود. یعنی همزمان با صعود یا نزولی شدن قیمت، اندیکاتور نیز همسو با آن صعود یا نزول را نمایش بدهد.

معرفی دوره

 واگرایی انواع مختلفی دارد که در یک طبقه بندی می توان آن را به دو نوع  صعودی و نزولی و در یک دسته بندی می توان آن را به دو نوع منفی و معمولی تقسیم کرد. در این دوره که مدرس آن جیسون کسپر است، تلاش کرده است تا بر پایه مفاهیم اسمارت مانی و واگرایی در تایم فریم های پایین بهترین روش اسکلپ را ارائه کند. این دوره را مهران زارعی عزیز دوبله کرده و در بیست و سه جلسه تقدیم حضورتان می گردد.

سرفصل‌های دوره

+ تایم فریم ها

+ حمایت و مقاومت

+خط روند

+ کانال ها

+ استفاده از حجم در سطوح عرضه و تقاضا

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش دوره واگرایی و اسکلپ Jason Casper

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.