دوره چارتیست نقاش نیست!

دوره چارتیست نقاش نیست!

توضیحات دوره

تحلیل تکنیکال به عنوان پیش نیاز اولیه فعالیت و تحلیل در بازارهای مالی ضروری است اما این نکته را فراموش نکنید که چارتیست نقاش نیست!

چارتیست نقاش نیست!

 تحلیل تکنیکال یکی از اصلی ترین آموزش هایی است که هر فعال بازار سرمایه باید با اصطلاحات آن و ابزار آن آشنایی ابتدایی داشته باشد. ابزارهای این سبک تحلیلی آنقدر جذاب، دوست داشتنی و متنوع است که این رقابت بین تکنیکالیست ها وجود دارد که هر کس طراحی های زیباتری را بر روی چارت داشته باشد، پس این تحلیل را بهتر بلد است. اما واقعیت امر چیز دیگری است.

با توجه به تعدد دوره‌ها و پکیج‌های مختلف تحلیل تکنیکال در سبک‌های مختلف بدون بیان و اشاره به ساختار حقیقی مارکت، تصمیم گرفتم تا مینی دوره «چارتیست، نقاش نیست.» را تهیه کنم. این مسئله همیشه برای خودم دغدغه بوده است. تا طالبان این علم از فاز هم راستایی دیتا و نتیجه گیری محض خارج و فلسفه و چرایی نوسان و رشد را به عنوان یک علم یاد بگیرند.

معرفی دوره

در این مینی دوره خبری از خط روند، آرایش های کندلی، الگوهای حرکتی و یا ستاپ های مناسب ترید نیست. بلکه صرفا از واقعیت مارکت و آنچه که واقعا در جریان هست، صحبت می شود. اینکه بزرگان مارکت در حال چه کاری هستند، چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است، حرکت، توقف و درجا زدن قیمت به چه دلیل هست.

بعد از درک مطالب این دوره (که چکیده ساعت‌ها مطالعه شخصی در مورد مارکت و خلاصه‌سازی و قابل فهم کردن آنهاست و به عنوان مکمل دوره‌ ای دیگر می توان از آن بهره جست) هر فرد متناسب با دید منحصر به فردی که نسبت به مارکت دارد، می‌تواند با بهینه کردن آنها براساس مفاهیمی که در این دوره فراخواهد گرفت، مسیر موفقیت را هموارتر کند. امید میرود که مفاهیم پرایس اکشن و دلیل وجودی منشاء حرکت‌ها، رالی‌ها، بیس‌ها و… را درک کنید و بدانید که به چه دلیل این مناطق برای ما حائز اهمیت هستند.

سرفصل های دوره

+ تحلیل واقعی مارکت

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره چارتیست نقاش نیست!

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.