دوره آموزشی سبک آرتی ام – کاربردی ترین سبک پرایس اکشنی

آموزش مبحث RTM

توضیحات دوره

سبک آرتی ام (RTM)  مبتنی بر عرضه  و تقاضا است که در آن با بررسی ساختار مارکت و ذهنیت بانکها می توان نواحی مطمئن برای ترید را شناسایی کرد.

معرفی سبک های متفاوت پرایس اکشن

پرایس اکشن سبک های متفاوتی نظیر ICT، Wood، AL Brooks و  سبک آرتی ام دارد. سبک های معاملاتی پرایس اکشن غالبا در تایم فریم های کوتاه مدت کاربرد دارند و می توانند در این تایم فریم ها سود شناسایی کنند.سبک معاملاتی آر تی ام توسط شخصی به نام ایف میانته معرفی شد. در این سبک ورود و خروج پول های بزرگ و مناطق عرضه و تقاضا اهمیت ویژه ای دارند. معمولا این سبک برای کسب سود بیشتر استفاده می شود. یکی از ابزارهای لازم و ضروری در این سبک نمودار قیمت است.

معرفی سبک معاملاتی آرتی ام

در این سبک اطلاعات خاصی نظیر خطوط روند، سطوح حمایت و مقاومت، الگوهای قیمتی استخراج می شوند تا تریدر بتواند با استفاده از آنها قیمت آینده یک دارایی را پیش بینی کند. از جمله کندل های حائز اهمیت در این سبک معاملاتی کندل مومنتوم و کندل بیس می باشد. ستاپ های مهم در این سبک نیز عبارتند از QM، Diamond و CanCan. در ادامه شرح مختصری در خصوص این کندل ها و ستاپ ها را بیان میکنیم. کندل مومنتوم بیانگر شتاب و قدرت یک روند می باشد و کندل بیس تنش ها میان خریداران و فروشندگان را نشان می دهد.و اما ستاپ کازیمودو قدرتمند ترین الگوی سبکRTM است که در آن دو اینگالف خلاف هم اتفاق می افتد.

ستاپ دایموند نیز معمولا زمانی استفاده می شود که ستاپ QM شکست می خورد. این ستاپ از اتصال دو قله به قله های بالاتر و اتصال آنها به کف پایین تر ایجاد می شود.ستاپ کن کن نیز یکی دیگر از الگوهای سبک آرتی ام است که با شناسایی نقاط عرضه و تقاضا اجرایی می شود. سبک آر تی ام مزایای زیادی دارد که از جمله این مزایا می توان به انتخاب بازه زمانی دلخواه در ترید، بررسی عملکرد سرمایه های بزرگ، مناسب بودن نسبت ریسک به ریوارد، استاپ لاس و حد سود بهینه و سادگی در استفاده از آن را نام برد.

سرفصل‌های دوره

+ تاریخچه سبک آرتی ام

+ الگوهای مقدماتی پرایس اکشن

+ شناخت مقدماتی اینگالف

+ FL ها

+ MLPها

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی سبک آرتی ام – کاربردی ترین سبک پرایس اکشنی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.