آموزش صفر تا صد سبک معاملاتی HTM

دوره تحلیل تکنیکال مبحث HTM

توضیحات دوره

سبک های معاملاتی مختلفی برگرفته از تحلیل تکنیکال وجود دارد که یکی از این سبک ها HTM است. در این دوره به آموزش این سبک می پردازیم.

سبک معاملاتی RTM

در سبک معاملاتی RTM به قیمت سهام توجه ویژه ای می شود. در این سبک از پرایس اکشن اطلاعاتی نظیر خط روند، سطوح حمایت و مقاومت، الگوهای قیمتی و … قابل شناسایی است که به تریدر در پیش بینی آینده قیمت کمک می کند. در این سبک ستاپ های پرکاربرد و مهمی وجود دارد که با شناسایی این سطوح می توان نقاط ورود مناسب را شناسایی کرد. آموزش سبک RTM که به نوعی پیش نیاز این دوره نیز می باشد در سایت چارتستان قابل دستیابی است.

سبک معاملاتی HTM

دوره آموزشی HTM نیز مانند سبک RTM مبتنی بر روش عرضه و تقاضا و تا حد زیادی بهره گرفته شده از  همان سبک RTM می باشد. اما وجه تمایز آن دخیل شدن نکات مهمی از سبک های دیگری مثل آلفونسومونرو ، سبک ICT و همچنین تعداد کمی از دیدگاه ها مدرس دوره می باشد. دوره آموزشی HTM تلاش کرده است تا مطالب را برای شما عزیزان بهینه و تاحد ممکن ساده سازی کند. همچنین از مطالب پرایس اکشن کلاسیک جهت بهبود معاملات و تایید های قدرتمند در این سبک استفاده می شود.

تلاش ما بر این است که با آموزش این سبک ها شما بتوانید به درستی ترید انجام بدهید. تنوع سبک ها به این دلیل است که بتوانید بهترین سبکی که با شخصیت شما همخوانی دارد را به راحتی انتخاب کنید. این دوره توسط استاد خشایار طوطی در سیزده جلسه ارائه شده است. امیدوارم نهایت استفاده را ببرید و اگر در مورد این دوره سؤالی داشتید تیم پشتیبانی چارتستان در کنار شماست تا به سؤالاتتان پاسخ بدهد.

سرفصل‌های دوره

+ معرفی ICT

+ تمرکز بر دیدگاه های مختلفی که آموخته ایم.

+ شکست در ساختار بازار BMS

+ Consolidation

+ معرفی الگوهای پرایس اکشنی

+ نحوه پیدا کردن بیس‌ها

+ سطوح سوآپ و الگوی CAPS

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

سبک معامله گری HTM
پخش ویدیو

آموزش صفر تا صد سبک معاملاتی HTM

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.