دوره آموزشی مقدماتی فراکتال مارکت (Fractal Markets)

دوبله دوره Fractal Markets

توضیحات دوره

Fractal Markets رابطه بسیار عمیقی با قیمت و زمان دارد و ابزاری سودمند برای معامله گران است تا بتوانند استراتژی معاملاتی خود را بهبود بخشند.

آشنایی با دیدگاه فراکتال

فراکتال ساختاری است که شما می توانید آن را به صورت هندسی در یک کپی کوچکتر یا مینیاتوری از خودش به طور نامحدود تکرار کنید.  به عبارت دیگر Fractal ساختاری است که هر بخش از آن با کلش همانند است. Fractal از دور و نزدیک یکسان دیده می‌شود. به این ویژگی خودهمانندی میگویند. واژه فراکتال در سال ۱۹۷۶ توسط ریاضیدانی به نام بنوآ مندلبرو وارد دنیای ریاضی شد. مندلبرو بازارهای مالی را نمونه‌ای از «تصادفی بودن رام‌نشدنی»، که ویژگی‌شان تمرکز و وابستگی بلندمدت است، می‌دانست.

در اواخر دهه ۸۰، مندلبرات از داده‌های میان‌روزانه اولسن و همکارانش استفاده کرد تا نظریه Fractal را به ریزساختار بازار اعمال کند. این همکاری به انتشار نخستین مقاله‌های جامع درباره قانون مقیاس در مالیه انجامید. که ویژگی‌های مشابهی را در مقیاس‌های زمانی متفاوت نمایش و بینش مندلبرات درباره ذات فراکتالی ریزساختارهای بازار را تأیید می‌کنند. مندلبرات پژوهش هایش در این زمینه را در دو کتاب‌ فراکتال‌ها و مقیاس در مالی رفتاری بازارها شرح داده است.

معرفی دوره Fractal Markets

طبق دیدگاه ساختار فراکتالی، بازارها ماهیتی فراکتالی دارند، به این صورت که در تمام تایم فریم ها یک الگوی یکسان شکل می گیرد. یعنی الگوهای تایم فریم های یک دقیقه با هم ترکیب می شوند تا الگوهای تایم فریم های 5 دقیقه را شکل بدهند، الگوهای تایم فریم های 5 دقیقه با هم ترکیب می شوند تا الگوهای تایم فریم30 دقیقه را شکل بدهند و این موضوع در تمام تایم فریم ها تکرار می شود. و تمام این تایم فریم ها الگوهای یکسانی دارند. دوره Fractal Markets را مهران زارعی عزیز دوبله کرده است که شامل ویدئوهای Fractal Markets با موضوع اسکلپ در تایم فریم یک دقیقه می‌باشد.

سرفصل‌های دوره

+ تایم فریم ها

+ اوردربلاک

+ پیاده سازی ستاپ ها

+ حرکت قیمت و زمان

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

محتوای دوره

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی مقدماتی فراکتال مارکت (Fractal Markets)

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.