دوره آموزشی Scout Sniper

آموزش تحلیل تکنیکال مبحث اسکات اسنایپر

توضیحات دوره

Scout Sniper دوره ای جذاب و عالی که قرار است شما را در ترید به یک اسنایپر حرفه ای تبدیل کند. استراتژی اسنایپر از روش اسکالپینگ پیروی می کند و در عین سادگی بسیار سودآور است.

استراتژی Scout Sniper:  

 Nial Fuller  معامله گر، سرمایه گذاری فعال و نویسنده ای حرفه ای است که در سبک پرایس اکشن برای بسیاری از افراد مرجع در نظر گرفته می شود. اگر با آقای Nial Fuller آشنا باشید احتمالا این جمله را از او شنیده اید که می گوید سعی کن در ترید اسنایپر (تک تیرانداز) باشی نه مسلسل چی. «برای آشنایی بیشتر با اندیشه های آقای فولر می توانید به Nial Fuller’s Website مراجعه کنید. البته برای دسترسی به این سایت نیاز به VPN است.»

در سبک Scout Sniper اسنایپرها افراد صبوری هستند که با صبر و حوصله و به دور از هیجان و با تسلطی که بر سلاح خود دارند آگاهانه ذهن و بدن خود را کنترل می کنند و در موقعیت های پر استرس می توانند بهترین واکنش را داشته باشند. اما مسلسل چی به صورت پی در پی شلیک می کند و در دنیای ترید مسلسل چی بودن انتخاب درستی نیست. به عنوان یک تریدر باید بیاموزید که معاملات خود را به دور از هیجان و به صورت عاقلانه انجام دهید.

معرفی دوره

یک تریدر موفق از ترید های بیش از حد اجتناب می کند. در دوره آموزشی Scout Sniper شما یاد می گیرید که چگونه مانند یک تک تیرانداز عمل کنید. سبک اسنایپر یکی از میوه های درخت سبک ICT است.که در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص ماهیت این سبک ارائه می شود.

در این دوره آموزشی در ابتدا به صورت مقدماتی با مفاهیم اولیه ICT آشنا می شوید که در ویدئوی اول قابل دسترسی است. در سایر ویدئوها نیز مفاهیم پایه و اینکه از چه پلتفرم هایی استفاده کنید و نیز دید کلی در خصوص ترید به شما ارائه می دهد.

سرفصل های دوره

+ آشنایی مقدماتی با مفاهیم اولیه ICT

+ ارائه دید کلی در خصوص ترید

+ معرفی پلتفرم های مناسب برای ترید

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی Scout Sniper

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.