دوره آموزشی سبک WENT

آموزش تحلیل تکنیکال مبحث ونت

توضیحات دوره

اولین مجموعه آموزشی که در مباحث ICT مایکل هادلستون بنیانگذار این سبک، آن را توصیه می کند دوره آموزشی تحت عنوان سبک W.E.N.T می باشد.

معرفی سبک آموزشی ICT

سبک معاملاتی ICT به معنی تریدر میز گرد مرکزی است که توسط مایکل هادل استون معرفی شده است . این دوره پدر تمام دوره های اسمارت مانی یا پول هوشمند است و به اطمینان می توان آن را دقیق ترین و قدرتمند ترین سبک موجود در بازار کریپتو و فارکس برشمرد. این سبک بر پایه ی مفاهیم لیکوییدیتی، ساختار ، تحلیل زمانی ، ایمبالانس یا گپ کندلی و فرکتال و انحراف های معیار پایدار است.

ورودهای بسیار دقیق و ستاپهای قدرتمند با ریوارد بالا را به معامله گر ارائه میدهد و مشخصا با تسلط وین ریت بالایی هم خواهد داشت! از دیگر ویژگی های این سبک داینامیک و پویا بودن آن است که باعث میشود بتوان در همه ی تایم فریم ها از آن استفاده کرد. و همچنین می توان مفاهیم آن را با باقی روش ها ترکیب کرد! همچنین به خاطر ماشینی بودن و مشخص بودن جریان سفارشات و جهت ترید به صورت دقیق باعث ایجاد بهترین پلن های معامله گری و بهترین دید به بازار می گردد.

معرفی دوره آموزشی سبک W.E.N.T

همانطور که گفتیم بنیان گذار سبک ICT مایکل هادلستون می باشد. تیم چارتستان با همت مهران زارعی عزیز دوره های آموزشی که مایکل هادلستون ارائه کرده است را ترجمه و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. این متد آموزشی (ICT) دارای سه بخش مجزاست که خود مایکل هادلستون تاکیدش بر این است که برای شروع این سبک ابتدا از این دوره یعنی W.E.N.T شروع کنید. دو سبک دیگر این متد چارتر و منتورشیپ می باشد.  بخش دوم این دوره، دوره آموزشی اسکات اسنایپر است که تیم چارتستان این دوره را نیز در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

سرفصل‌های دوره

+ Soing Point

+ بررسی ساختار بازار

+ قراردادهای COT

+ ستاپ سوپ لاک پشت

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی سبک WENT

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.