دوره آموزشی نئواسمارت مانی مهران زارعی

دوره نئو اسمارت مانی مهران زارعی

توضیحات دوره

نئواسمارت مانی جدیدترین و تازه ترین سبک تحلیل‌ است. این دوره آموزشی را مایکل هادلستون ارائه کرده و توسط مهران زارعی عزیز دوبله شده است.

سبک اسمارت مانی

قطعا روش واحدی وجود ندارد که با آن روش شما بتوانید در ترید و بازارهای مالی بدون قید و شرط به موفقیت برسید. اما روش هایی هست که تا حدودی رسیدن به این موفقیت را برای شما قابل دسترس تر می کند یکی از این روش ها استراتژی اسمارت مانی است. این استراتژی به شما کمک می کند تا اولویت های خود را در ترید مشخص کنید و به سودآوری بیشتری دست پیدا کنید.

اسمارت مانی به نیروی جمعی پول اشاره دارد که می تواند بازارها را به سمت و سوی خاصی حرکت دهد. در این زمینه بانک مرکزی این نیرو را هدایت می کند و معامله گران انفرادی براین موج سوار می شوند.

سرمایه گذاران پول هوشمند اغلب بسیار تحلیل محور و پژوهش محور هستند و از ابزارها و منابع مختلفی برای شناسایی فرصت های سرمایه گذاری استفاده می کنند. این سرمایه گذاران اغلب رویکرد منظم تر و دقیق تری برای سرمایه گذاری دارند.

معرفی دوره آموزشی نئواسمارت مانی

  اگر شما هم به دنبال دوره آموزشی هستید که بتواند آموزش اسمارت مانی را از صفر و با اطمینان خاطر بیشتری برای آموزش تخصصی این سبک استارت مسیر یادگیری اسمارت مانی را بزنید،  دوره آموزشی نئواسمارت مانی مایکل هادلستون را که توسط مهران زارعی عزیز دوبله و نیز نکاتی به آن اضافه کرده است را از دست ندهید. در این دوره بخشی از مطالب مختص مدرس است و بخشی از مطالب رمزگشایی و یا تکمیل مطالب مایکل بزرگ می‌باشد. مطالب جدید و دقیقی از سشن‌ها، رنج‌های قیمتی، فیبوناچی، پولبک و ولوم پروفایل در اسمارت مانی بیان می‌شود.

همچنین اگر در بازار بورس ایران فعالیت می کنید، تیم چارتستان دوره آموزشی اسمارتکس کیان را که تلفیقی از دو سبک اسمارت مانی و تیرکس است به شما پیشنهاد میکند.

سرفصل‌های دوره

+ساختار بازارهای

+تحلیل مولتی تایم فریم

+اوردرفلو

+عرضه و تقاضا

+ورودها

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی نئواسمارت مانی مهران زارعی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.