دوره آموزشی کریپتو‌کارنسی

دوره آموزشی کریپتو‌کارنسی

توضیحات دوره

کریپتوکارنسی نوعی ارز دیجیتال یا مجازی است که از رمزنگاری برای امنیت استفاده می‌کند و بر روی یک شبکه غیرمتمرکز عمل می‌کند که معمولاً مبتنی بر فناوری بلاک چین است. برخلاف ارزهای سنتی چاپی توسط دولت ها (ارزهای فیات)، ارزهای دیجیتال از سوی هیچ مرجع مرکزی مانند بانک مرکزی تحت کنترل نیستند. در عوض، آنها برای ثبت و تأیید تراکنش ها به یک سیستم دفتر کل توزیع شده متکی هستند.

ویژگی های کلیدی کریپتوکارنسی

تمرکززدایی: کریپتوکارنسی بر روی یک شبکه غیرمتمرکز از رایانه ها کار می کند، که تضمین می کند هیچ نهاد واحدی بر کل سیستم کنترل ندارد. این عدم تمرکز باعث افزایش امنیت و کاهش خطر دستکاری آن می گردد.

Blockchain Technology: بیشتر ارزهای دیجیتال از فناوری بلاک چین (یک دفتر کل توزیعی و تغییرناپذیر) برای ثبت تراکنش ها استفاده می کنند. این سیستم شفاف و مقاوم در برابر دستکاری، یکپارچگی کل تاریخ معاملات را تضمین می کند.

رمزنگاری: استفاده از تکنیک های رمزنگاری امنیت تراکنش ها را تضمین می کند و ایجاد واحدهای جدید کریپتوکارنسی را کنترل می کند. کلیدهای عمومی و خصوصی برای تسهیل تراکنش های امن و خصوصی به کار می روند.

عرضه محدود: بسیاری از ارزهای رمزنگاری دارای عرضه ثابت یا برنامه صدور از پیش تعیین شده هستند، که می تواند به کمبود آن کمک کند و به طور بالقوه بر ارزش کریپتوکارنسی در طول زمان تأثیر بگذارد.

ناشناس بودن و نام مستعار: در حالی که تراکنش ها در بلاک چین ثبت می شوند، هویت افراد درگیر اغلب با نام مستعار است. این ویژگی سطحی از حریم خصوصی را فراهم می کند، اما نگرانی هایی را در مورد فعالیت های غیرقانونی نیز ایجاد کرده است.

دسترسی جهانی: کریپتوکارنسی ها برای هر کسی که به اینترنت متصل است در دسترس است و تراکنش های بدون مرز و تقریباً آنی را در سراسر جهان ممکن می کند.

 

سرفصل های دوره

+ Crypto Currency Tutorial Course

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

دوره آموزشی کریپتو‌کارنسی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.