دوره آموزشی سبک معاملاتی RTM

آموزش تحلیل تکنیکال مبحث RTM

توضیحات دوره

شما با یادگیری سبک معاملاتی RTM و استفاده بهینه از این تحلیل در خوانش نمودار قیمتی بازارهای مالی، همیشه در کسب سود حرف اول را می‌زنید.

مختصری از تحلیل تکنیکال RTM

“مارکت را بخوان و نهایتا به راحتی در مورد نمودار قیمت صحبت کن”. اگر بخواهیم سبک معاملاتی RTM  را به طور خلاصه برای مخاطبان شرح دهیم همین چند کلمه می‌تواند حق مطلب را ادا کند. سبک معاملاتی RTM مطرح‌ترین مدل برای تحلیل حرکت قیمتی در بازار سرمایه است و در این روش، با شناسایی ورود و خروج سرمایه‌های بزرگ به بازار می‌توان بهترین زمان را برای معامله انتخاب کرد. به عنوان اولین قدم برای سرمایه‌گذاری، تحلیل قیمت یک ارز یا دارایی می‌تواند دید روشن‌تری از آینده به ما بدهد. یکی از  روش‌های تحلیل بازار، Price Action Method یا بررسی حرکت قیمت یک ارز یا کالای با ارزش است که سبک‌های مختلفی دارد.

RTM  از سبک‌های نوین تحلیل حرکت قیمت است که با ساختارها و الگوهای خاص به دنبال بهترین نقاط ورود به معامله می‌گردد. این سبک در عین حال که ساده است نیاز به آموزش اصولی دارد. بهتر است پیش از اینکه تصمیم به استفاده از این روش بگیرید، با مفاهیم اولیه و مهم آن آشنا شوید. RTM  مخفف کلمه Read The Market بوده و شخصی به نام “ایف میانته” به عنوان بنیانگذار آن شناخته می‌شود.

مزایای سبک معاملاتی RTM

این سبک از تحلیل تکنیکال در انواع بازارهای مالی قابل استفاده است. با یادگیری پارامترهای مهم و تاثیرگذار بر قیمت یک دارایی،‌ می‌توانید سبک RTM را در معاملات خود به کار گیرید و نکته قابل توجه در مورد این تحلیل، میزان سود و ریسک زیاد است که همین فاکتور موجب سودآوری در معاملات خواهد شد.

باید بدانیم نمودار قیمت یک ارز یا دارایی از ابزارهای لازم و ضروری برای استفاده از این روش به شمار می‌آید. چارت‌ها به منظور مشخص کردن روند صعودی یا نزولی عرضه و تقاضا مورد بررسی قرار می‌گیرند و برای پیش‌بینی رفتار قیمت در آینده، روند سفارش‌ها و احتمال افزایش نقدینگی را مورد مطالعه قرار می‌دهد. در تحلیل تکنیکال RTM اطلاعات خاصی از قیمت مانند، خطوط روند، سطوح حمایت و مقاومت، الگوهای نموداری و نوسانات، با استفاده از نمودار استخراج می‌شوند تا تریدر بتواند قیمت آینده یک دارایی را حدس بزند و به او کمک می‌کند تا موقعیت‌های جذابی برای معامله پیدا کند.

سرفصل‌های دوره

+ تاریخچه RTM

+ الگوهای مقدماتی پرایس اکشن

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی سبک معاملاتی RTM

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.