دوره آموزشی سبک معاملاتی OTE

آموزش تحلیل تکنیکال مبحث ote

توضیحات دوره

یکی از متدهایی که مایکل هادلستون، قبل از آموزش ICT یادگیری آن را توصیه کرده است سبک معاملاتی OTE است که در این دوره آموزشی به آن میپردازیم.

ICT یا Inner Circle Trader

به معنی تریدر میز گرد مرکزی است که توسط مایکل هادلستون معرفی شده است . این دوره پدر تمام دوره های اسمارت مانی یا پول هوشمند است. و به اطمینان می توان آن را دقیق ترین و قدرتمند ترین سبک موجود در بازار کریپتو و فارکس معرفی کرد. این سبک بر پایه ی مفاهیم لیکوییدیتی، ساختار ، تحلیل زمانی، ایمبالانس یا گپ کندلی و فرکتال و انحراف های معیار پایدار است.

ورودهای بسیار دقیق و ستاپهای قدرتمند با ریوارد بالا را به معامله گر ارائه می دهد و مشخصا با تسلط بر روی آن وین ریت بالایی هم خواهد داشت! از دیگر ویژگی های این سبک داینامیک و پویا بودن آن است که باعث میشود در همه ی تایم فریم ها بتوانید از آن استفاده کنید. و همچنین می توان مفاهیم آن را با باقی روش ها ترکیب کرد! همچنین به خاطر ماشینی بودن و مشخص بودن جریان سفارشات و جهت ترید به صورت دقیق باعث ایجاد بهترین پلن های معامله گری و بهترین دید به بازار می گردد!

سبک معاملاتی OTE

یکی از متد های این سبک معامله  OTE میباشد که توسط  آقای مهران زارعی دوبله و تدریس می شود. سبک OTE متدی است که به معامله گر برای شناسایی نقاط بهینه ورود کمک شایانی می کند. این دوره آموزشی که مایکل آن را تدریس کرده است توسط مهران زارعی عزیز دوبله و همراه با توضیحاتی که برای این سبک نیاز است به شما عزیزان ارائه می شود. اگر در خصوص این سبک نیاز به راهنمایی یا ابهاماتی در مورد آن داشتید تیم چارتستان در کنار شماست و به سؤالاتتان پاسخ می دهد.

سرفصل‌های دوره

+ شناخت نقاط بهینه ورود

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

سبک معاملاتی OTE
پخش ویدیو

دوره آموزشی سبک معاملاتی OTE

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.