دوره آموزشی سبک فانتوم – از سبک های قدرتمند اسمارت مانی

آموزش تحلیل تکنیکال مبحث فانتوم

توضیحات دوره

سبک فانتوم یکی از قدرتمندترین دوره های آموزشی اسمارت مانی است،در این دوره آموزشی مهران زارعی صفر تا صد سبک معاملاتی فانتوم را دوبله کرده است.

سبک تحلیل‌گری فانتوم

دوره فانتوم یکی از سبک های تحلیلگری است که مبتنی بر سبک پرایس اکشن است. و در واقع گروهی از شاگردان مایکل هادلستون این دوره را که مبتنی بر ICT (یکی از زیرمجموعه های اسمارت مانی که سعی در شناخت بازار و جریان نقدینگی بازار دارد) است، طراحی کرده اند. این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا با شناخت ساختار بازار بتوانید ورود به موقع به بازار را، که نه خیلی زود است و نه خیلی دیر تشخیص دهید. از آنجایی که این دوره برگرفته از آموزه های ICT است دید بسیار خوبی از ساختار بازار به تریدر می دهد. و تریدر می تواند با استفاده از مفاهیم کاملا قانونمند فانتوم تسلط بسیار خوبی بر مارکت به دست آورد.

معرفی دوره آموزشی Phonton

دوره ی فانتوم تریدینگ یکی از قدرتمندترین دوره های پول هوشمند است که دوره های فوتون، فرکتال مارکتز، فلیپینگ مارکتز، هاسل و … همگی از شاگردان این دوره بوده اند. افراد بسیار زیادی شاگردان این دوره می باشند و با استفاده از این متدولوژی موفق به جذب و مدیریت میلیون ها دلار سرمایه شده اند. (که ماهیانه پیج فانتوم تریدینگ میزان آن را اعلام می کند.) از مفاهیم مهم این دوره ساختار، جریان پول و سفارشات، ورودهای دقیق با ریواردهای فوق العاده ،لیکوییدیتی و تله های سازمانهای بزرگ، مدیریت سرمایه و پوزیشن قوی و درست را میتوان نام برد.

همپنین محتوای بسیار کامل و زیاد باقی مربیان این دوره، دوره ی فانتوم تریدینگ را از مابقی دوره ها متمایز می کند. آخرین و مهمترین ویژگی این دوره سادگی، عامه فهم بودن و در نظر گرفتن شاگردان مبتدی و همراهی آنها تا سطح آخر و مدیریت حساب می باشد. دوره فانتوم را آقای مهران زارعی در ده فصل و یا به عبارتی چهل و شش جلسه دوبله  و تدریس میکند.

سرفصل‌های دوره

+ ساختار بازار

+ ساختار بازار به شکل مولتی تایم فریم

+ استفاده از ساختار بازار

+ تئوری ساختار مولتی تایم فریم

+ سوئینگ، زیرساختار و ساختار مینور

+ مشخص کردن بیس های عرضه و تقاضا

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی سبک فانتوم – از سبک های قدرتمند اسمارت مانی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.