دوره آموزشی زبان برنامه نویسی پاین اسکریپت در تریدینگ ویو

مبحث پاین اسکریپت (زبان تریدینگ ویو)

توضیحات دوره

پاین اسکریپت، زبان برنامه نویسی اختصاصی سایت تریدینگ ویو است که با هدف ایجاد اندیکاتورها و استراتژی های سفارشی در Trading View طراحی شده است.

معرفی زبان برنامه نویسی پاین اسکریپت

تریدینگ ویو پلتفرم قدرتمند و محبوبی است که معامله گران و سرمایه گذاران زیادی از ابزار آن جهت تجزیه و تحلیل داده هایشان استفاده می کنند. زبان برنامه نویسی Pine Script همان طور که گفتیم زبان اختصاصی سایت تریدینگ ویو است. و با هدف ایجاد اندیکاتورهای اختصاصی در سایت تریدینگ ویو آن را طراحی کرده اند. با استفاده از پاین اسکریپت می توانید انواع نمودارها، شاخص های فنی و سیستم های معاملاتی را در تریدینگ ویو ایجاد کنید.

معرفی دوره آموزشی

در این دوره آموزشی کدنویسی با Pine Script را آموزش می دهیم. اگر در مرزبندی میان برنامه نویسی و اسکریپت نویسی سختگیر باشیم، باید Pine Script همان طور که از نام آن بر می آید در رده اسکریپت ها تقسیم بندی می کنیم.

از جمله ویژگی هایی که می توان برای Pine Script عنوان کرد عبارت است از:

سادگی و راحتی یادگیری و کارکردن با pine script، تحت وب بودن آن، قابلیت دسترسی به کدها در هر مکان از بستر اینترنت، عدم نیاز به نرم افزار خاص، امکان به اشتراک گذاری برنامه ها و استفاده از آن برنامه ها توسط دیگران، دسترسی به داده ها و دیتا بیس جامع پلتفرم آنلاین تریدینگ ویو، امکان ساخت اندیکاتورهای سفارشی با حق انتخاب های گسترده، امکان بررسی و ارزیابی استراتژی های معاملاتی با قابلیت بک تست است.

مدرس این دوره کاربردی وحید خیراندیش عزیز است که شش سال است در بازارهای مالی فعالیت می کند. از این حیث سابقه زیادی در بازارهای مالی ندارد. اما در کدنویسی پاین اسکریپت دستی بر آتش دارد و بسیار حرفه ای کدنویسی را انجام می دهد. با ما همراه باشید و از دیدن این دوره ی بسیار کاربردی لذت ببرید.

سرفصل های دوره:

+ معرفی پاین اسکریپت

+ الزامات اولیه برنامه نویسی

+ معرفی دستورات مختلف

+ تنظیمات سایت تریدینگ ویو

+ تنظیم هشدار در سایت تریدینگ ویو

+ نحوه اعمال تریدینگ استاپ

+ معرفی ورژن 5 پاین اسکریپت

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی زبان برنامه نویسی پاین اسکریپت در تریدینگ ویو

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.