آموزش تحلیل تکنیکال مبحث market maker

آموزش تحلیل تکنیکال مبحث مارکت میکر

توضیحات دوره

در این دوره آموزشی،مایکل هادلستون به معرفی مارکت میکر یا به عبارتی بیگ بویزها یا مارکت پلیرها در قالب 5 ویدئوی آموزشی می پردازد.

تعریف مارکت میکر

مارکت میکر یا بازار سازان معامله گرانی با حجم بالا هستند که اوراق بهادار را از فروشندگان می خرند و به خریداران می فروشند. مارکت میکرها ضمن سود بردن از تفاوت اسپرد پیشنهاد عرضه و تقاضا،نقدینگی و عمق بازار را نیز فراهم می کنند. یکی از رایج ترین مارکت میکرها کارگزاری ها هستند. توضیحاتی که ارائه شد تعریفی است که با یک سرچ کوچک از مارکت میکرها به دست می آورید. اما دوره ای که در حال حاضر وجود دارد با وجود تأکیدی که مدرس این دوره بر واژه مارکت میکر دارد ولی در واقع بیگ بویزها یا به عبارتی مارکت پلیرها مدنظر اوست نه مارکت میکرهایی که در ابتدای مبحث آن را تعریف کردیم. ولی به دلیل رعایت اصل امانت داری در ترجمه ما هم از همان واژه مارکت میکر یا بازارساز استفاده می کنیم.

معرفی دوره

و اما مارکت میکر یا مارکت پلیری که در این دوره به آن می پردازیم چیست؟ بانک های مرکزی تولید کننده قیمت ارزها هستند. بانک های مرکزی قیمت ارز کشورها را در هر زمانی هم به صورت اتوماتیک و هم دستی ارائه می کند. قیمت ارزها به صورت صد در صد توسط بانک های مرکزی کنترل می شود. دوره آموزشی مارکت میکر،  پایه ای ترین دوره ای است که مایکل ارائه داده است. پس توصیه میکنیم قبل از پرداختن به سبک ICT این دوره آموزشی را مشاهده کنید تا با دیدگاه های مایکل بیشتر آشنا شوید.

در این ویدیوها مایکل اشاراتی به سبک آی سی تی کرده است و کمی در مورد اعداد رند، حمایت و مقاومت ها و نقاط سویینگی صحبت می کند! همچنین موضوعات مهمی از قبیل استفاده از قراردادهای شفاف cot که نوعی از ولوم می‌باشد بررسی می گردد و رویکرد بازارسازی که خرید و فروش همزمان است فاش می شود. همچنین از اوپن اینترست برای این مسأله استفاده می گردد که آیا بازارسازان در حال آزادسازی و برعکس کردن سفارشاتشان هستند یا نه؟

سرفصل‌های دوره

+ رویکرد بازارسازی

+ اوپن اینترست

+ نقاط سوئینگی

+ سطوح حمایت و مقاومت در ICT

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

آموزش تحلیل تکنیکال مبحث market maker

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.