دوره مقدماتی سبک معامله گری HTM

دوره تحلیل تکنیکال مبحث HTM

توضیحات دوره

سبک های معاملاتی مختلفی برگرفته از تحلیل تکنیکال وجود دارد که یکی از آن ها سبک معامله گری HTM است. در این دوره به آموزش این سبک می پردازیم.

لازمه کسب سود در بازارهای مالی

بسیاری از افراد فعالیت در بازارهای مالی را  روشی کم دردسر و راحتی برای کسب سود می دانند. ولی واقعیت این است که برای حفظ سرمایه در این بازار باید دانشتان به روز باشد. حواستان به اخبار دنیا باشد، آگاهانه سبک معاملاتی تان را انتخاب کنید، به درستی بتوانید پلن معاملاتی طراحی کنید. به روز ترین متدهای تحلیلی را باید بشناسید و خلاصه به این راحتی ها نیست. یکی از سبک های معاملاتی که بسیار جدید است سبک معاملاتی HTM است. این سبک برگرفته از سبک معاملاتی RTM است، این سبک نیز مبتنی بر متد عرضه و تقاضات و تا حدود زیادی با سبک RTM همپوشانی دارد. ولی تمایزاتی با این سبک دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

وجه تمایز سبک معامله گری HTM با RTM

همان طور که در بالا گفتیم سبک معاملاتی HTM نقاط مشترک زیادی با سبک RTM دارد و به نوعی می توان گفت این سبک برگرفته از همان RTM است. اما وجه تمایز آن این است که در سبک معاملاتی HTM نکات حائز اهمیتی از سایر سبک های معامله گری که هر کدام در دنیای ترید شناخته شده هستند می باشد. از جمله این سبک ها می توان به سبک ترید میز گرد یا ICT، آلفونسومونرو، و همچنین دیدگاه های دیگری از مدرس دوره اشاره کرد. دوره آموزشی سبک معاملاتی HTM تمام تلاشش را کرده تا مطالب را تا حد امکان بهینه و ساده سازی کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این سبک استفاده از مطالب پرایس اکشن جهت بهبود معاملات و تأییدیه های قدرتمند در این سبک معامله گری است.

سرفصل‌های دوره

+ معرفی ICT

+ شکست در ساختار بازار BMS

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

محتوای دوره

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره مقدماتی سبک معامله گری HTM

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.