دوره آموزشی سبک تیرکس (کارگاه کاربردی استاد ریکی)

دوره آموزشی تیرکس- استاد ریکی

توضیحات دوره

کارگاه آموزشی تیرکس که توسط استاد ریکی عزیز ارائه می شود، ماحصلِ پنج دوره آموزشی است که قبلا توسط  او برگزار گردیده است.

معرفی کارگاه سبک تیرکس

دوره آموزشی سبک تیرکس، خروجی بسیار هوشمند و بهینهۀ کارگاه‌های قبلی بوده است. و همچنین سؤالاتی که در دوره های قبلی بوده است را نیز این دوره پوشش می دهد.  برای مبحث تیرکس، این دوره در کامل ترین حالت ممکن است. و بعید می دانم نسخه بهتر و بهینه تری از این نسخه قابل ارائه باشد. دوره شامل 7 ویدیو، جمعاً 13 ساعت، بدون پِرتی و پر از نکات ریز و درشت که باید با دقت کامل مشاهده و نکته برداری کنید.

تیرکس یکی از دوره های زیر مجموعه پرایس اکشن است که تأکید آن بر روانشناسی بازار و شناخت ذهنیت قیمت می باشد.در این دوره آموزشی مباحثی نظیر معرفی اندیکاتورهای کاربردی، بررسی آرایش های کندلی مختلف، روانشناسی بازار، مدیریت ریست و نحوه صحیح مدیریت سرمایه بیان می شود.

معرفی دوره  آموزشی

در این دوره آموزشی در ابتدا در رابطه با روانشناسی بازار، نکاتی ارائه می شود. اندیکاتور بلو و همچنین شناسایی لگ ها در این دوره انجام می شود. در رابطه با برخورد مولتی تایم فریم با لگ ها نکاتی ارائه می شود. مطالب قبلی نظیر منشا حرکت، گره تصمیم گیری و پیدا کردن گره تصمیم گیری در ادامه مبحث توضیح داده می شود. در این دوره آموزشی به آرایش های کندلی نیز پرداخته می شود. از جمله موارد دیگری که در این دوره به آن پرداخته می شود عبارت است از:

معرفی نقاط ورود بهینه بر روی آرایش‌های کندلی ،ورود بر اساس کندل مارکر، ورود بر اساس هانت، ورود بر اساس هانت سطوح جعلی، ورود بر اساس ترکیب موارد بالا، ورود بر اساس ۴ مدل شکست خط روند. بحث در مورد مدیریت ریسک، معرفی چهار مدل برای لات سایز جهت افزایش سود، بحث در مورد مدیریت سرمایه جهت افزایش سود، بحث در مورد مدیریت پوزیشن جهت کاهش استاپ. و در نتیجه بالا ماندن سود. مبحث در مورد سیستم معاملاتی،نکات تکنیکال، نکات مدیریت سرمایه، نکات مدیریت روان، و گفتگویی با دوستان جهت شخصی سازی سیستم معاملاتی. این کارگاه آموزشی توسط آقایان سجاد و ریکی تدریس میگردد.

 

سرفصل های دوره

+ نقاط تصمیم گیری

+ مدیریت ریسک

+ ورود به مارکت براساس هانت

+ نکاتی در خصوص مدیریت سرمایه مؤثر

 

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی سبک تیرکس (کارگاه کاربردی استاد ریکی)

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.