دوره مقدماتی چارتیست نقاش نیست!

دوره چارتیست نقاش نیست!

توضیحات دوره

این دوره آموزشی قرار است به شما واقعیت مارکت را بیاموزد و بهتر متوجه این گزاره خواهید شد که چرا می گوییم چارتیست نقاش نیست.

چارتیست نقاش نیست!

تحلیل تکنیکال از پرکاربردترین روش های تحلیلی در بازارهای مالی است. در واقع این سبک تحلیلی پیش نیازی برای سایر سبک های معامله گری است. این سبک تحلیلی با بررسی تغییرات چارت در طی بازه های زمانی مختلف و استفاده از ابزارهای گوناگونی نظیر خط روند، ترسیم کانال، فیبوناچی و … آینده ی سهام را پیش بینی می کند. برخلاف تحلیل بنیادی که با صورت های مالی و امور مربوط به شرکت سر و کار دارد، سر و کار این سبک تحلیلی با ابزار و ترسیم اندیکاتورهای مختلف است. از جمله مفاهیم حائز اهمیت در این سبک اندیکاتورها، خط روند، سطوح حمایت و مقاومت، نمودارها، حجم معاملات و … است. همانطور که می بینید در این سبک تمام بررسی ها در روی چارت اتفاق می افتد. 

معرفی دوره

بسیاری از تحلیل گران یا بهتر است بگوییم سودجویان در بازارهای مالی از این ویژگی تحلیل تکنیکال که ترسیم ابزارهای گوناگون بر روی چارت است استفاده سوء می کنند و صرفا با ترسیم فریبانه این خطوط عوام را فریب می دهند. اما این دوره که توسط استاد ریکی عزیز ارائه شده است، نگاه متفاوتی را به این روش تحلیلی دارد.

در این دوره خطوط روند، ترسیم کانال، ستاپ های مناسب ترید و موارد این چنینی آموزش داده نشده است. بلکه ریکی حقایقی را بیان کرده است که شاید برای کسانی که درگیر ترسیم موارد این چنینی شده اند، ناراحت کننده نیز باشد. ریکی در این دوره آموزش می دهد که بزرگان بازارهای مالی سرگرم چه کارهایی هستند و دلیل استپ های قیمتی چیست. پس از آموزش این دوره شما می توانید دیدگاه منحصر به فردتان به مارکت را شناسایی کنید. و مفاهیمی که تاکنون آموخته اید را بهینه سازی کرده و در این مسیر پرفراز و نشیب موفق تر عمل کنید. 

سرفصل های دوره

+ تحلیل واقعی مارکت

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره مقدماتی چارتیست نقاش نیست!

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.