دوره آموزشی الگوی گن- از سبک های تحلیل تکنیکال

آموزش تحلیل تکنیکال مبحث گن

توضیحات دوره

الگوی معاملاتی گن برای بررسی حرکت قیمت ها و پیش بینی آینده بازار از روش های هندسی استفاده می کند. این سبک در انواع بازارهای مالی کاربرد دارد.

معرفی الگوی گن

الگوی گن توسط آقای William Delbert Gann تریدر و نظریه پرداز مشهور آمریکایی در سال 1935 مطرح شد. با وجود قدیمی بودن این الگو به دلیل کارایی بالایی که دارد همچنان مورد استفاده تحلیل گران تکنیکال قرار می گیرد. Gann برای بررسی حرکت قیمت و پیش بینی آینده بازار از روش های هندسی بهره می برد. ابزارهایی نظیر شش ضلعی، مربع 9 تایی و زوایای گن از جمله این ابزارها هستند. این سبک معاملاتی در انواع بازارهای مالی نظیر سهام، بازار فارکس، ارزهای دیجیتال و … کاربرد دارد. زیرا این سبک علاوه بر اینکه روش های پیشرفته معاملاتی را پوشش می دهد نحوه صحیح مدیریت سرمایه را نیز آموزش می دهد.

معرفی دوره آموزشی

تریدرهایی که از این سبک استفاده می کنند، معتفدند که می شود قیمت را در چرخه های هندسی پیش بینی کرد. و زوایایی که  براساس حرکت های قیمتی رسم می گردند، می توانند بیانگر سطوح حمایت و مقاومت باشند. Gann نیز مدعی است که زوایا موجب تغییر قیمت دارایی ها می گردد و در نظریه خود، همبستگی بین قیمت، اشکال هندسی و زمانبندی را به تصویر می کشد. و با استفاده از این موارد حرکت قیمتی سهام را پیش بینی می کند. این نظریه همچنین به عنوان نظریه زوایای Gann نیز معروف است. در صورت استفاده صحیح از این نظریه می توانید قیمت دارایی ها را با دقت 90 درصد پیش بینی کنید. به نظر Gann بازار از چرخه های طبیعی پیروی می کند. به این نکته توجه کنید که الگوی گن در تایم فریم های بالاتر کارایی و دقت بیشتری دارند. متاسفانه در ایران این نوع متد تحلیلی خیلی مورد استفاده تحلیلگران و تریدرها قرار نگرفته است. و این دوره نیز اولین دوره ای است که به صورت عمومی منتشر می گردد. در محتوای ویدیویی زیر با این سبک ارزشمند بیشتر آشنا شوید.

سرفصل‌های دوره

+ آشنایی با درجات گن

+ پیدا کردن امواج مناسب

 

  • به عنوان بخشی از سفر یادگیری خود، نقشه راه ما را برای یک رویکرد ساختاریافته برای تسلط بر تکنیک های تحلیل در نظر بگیرید.

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

پخش ویدیو

دوره آموزشی الگوی گن- از سبک های تحلیل تکنیکال

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.