دوره آموزشی تحلیل تکنیکال مبحث منت اف ایکس MentFx

آموزش تحلیل تکنیکال مبحث منت اف ایکس MentFx

توضیحات دوره

دوره آموزشی Ment Fx بر ساختار بازار به عنوان یک آیتم تأثیرگذار تأکید زیادی دارد.در این دوره بررسی ساختار بازار براساس سبک Ment FX ارائه می شود.

مختصری از اسمارت مانی

سبک آموزشی Ment FX یکی از زیرشاخه های سبک اسمارت مانی است. دو مؤلفه ی اصلی در سبک اسمارت مانی عبارت است از: تعیین ساختار بازار و شناسایی مناطق عرضه و تقاضا. به عبارتی در این سبک ابتدا ساختار بازار شناسایی می شود و سپس هم سو با آن در مناطق عرضه و تقاضا نقاط ورود شناسایی میشود. در دیدگاه اسمارت مانی یکی از آیتم هایی که بسیار حائز اهمیت است، ساختار بازار است. همانطور که گفتیم سبک آموزشی Ment FX یکی از زیرشاخه های اسمارت مانی یا پول هوشمند است که دید خلاقانه و جدیدی به مطالب ICT دارد.

معرفی دوره Ment FX

این دوره بر ساختارهای وایکفی به شکل مولتی تایم فریم و فرکتال به عنوان ستاپ ورود تاکید دارد. همچنین بر ورودهای ثانیه‌ای و اسکلپ تاکید می کند. مثلا در زون‌های ۵ دقیقه با ستاپ وایکوف ورود ثانیه‌ای می‌گیرد. همچنین مفهوم جدیدی را با عنوان بلاک منت اف ایکسی وارد محتوای اسمارت مانی کرده که کمک زیادی به این مفاهیم کرده است. این دوره سیستم جامع و مستقلی را برای معامله گران ارائه می‌دهد!

دوره آموزشی MentFX یکی از دوره های مفید و بسیار کاربردی است. در بازار های مالی بهترین روش این است که یک یا دو تکنیک مختلف را ترکیب و سپس بتوانیم استراتژی خود را طراحی کنیم. این دوره ترکیبی از دو سبک بسیار کاربردی وایکوف و اسمارت مانی است. و اگر هنوز استراتژی خود را طراحی نکرده اید آشنایی با این سبک به شما پیشنهاد می شود. این دوره شامل بیست و دو قسمت بسیار پربار است که در بخش های ابتدایی آن مدرس دوره به معرفی ساختار بازار پرداخته. بعد از آن مبحث عرضه و تقاضا را بیان کرده است. سپس وایکوف نیز به صورت مفصل بیان شده است و بعد از آن مبحث ایمبالانس و لیکوئیدیتی. امیدواریم که این دوره بتواند به شما در پیدا کردن استراتژی شخصی تان کمک کننده باشد. اگر در خصوص این دوره یا سایر دوره های سایت سؤال یا ابهامی بود تیم پشتیبانی چارتستان در کنار شماست و به سؤالات شما پاسخ می دهیم.

سرفصل‌های دوره

+ ساختار بازار

+ عرضه و تقاضا

+ وایکوف

+ ایمبالانس

+ لیکوئیدیتی

پیش‌نیازها

+ تسلط به تحلیل تکنیکال کلاسیک

سایر دوره های این سبک

stock market filtering
پخش ویدیو

دوره آموزشی تحلیل تکنیکال مبحث منت اف ایکس MentFx

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

اشتراک گذاری

جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شما اجازه دسترسی به این دوره را ندارید برای دسترسی ثبت نام کنید.