چگونه وارد بازار ارز دیجیتال شویم؟ راهنمای جامع برای شروع ترید

How to trade Crypto Currencies

ورود به بازار ارز دیجیتال

اگر شما در بازار ارز دیجیتال تازه‌ کار هستید، مکان درستی را انتخاب کرده اید. تیم آموزش چارتستان مقاله و دوره های تخصصی را آماده کرده است تا برای تازه ‌واردان در معاملات، درک  ورود به بازار ارز دیجیتال را آسان‌تر کند.

آگاهی عمومی از ارزهای کریپتو به سرعت در حال افزایش است. هر روز، افراد بیشتری به سمت ارزهای دیجیتال می روند، چه به دلیل اشتیاق شدید به پتانسیل این فناوری برای تأثیرگذاری مثبت در آینده یا صرفاً به دلیل FOMO (ترس از دست دادن سرمایه).

همراه با این افزایش علاقه، میزان توصیه ها و اطلاعات اشتباه برای ورود به بازار نیز افزایش یافته است. هر روز، بیشتر و بیشتر افراد غیر حرفه ای و کلاهبرداران با حضور سخیف خود ما را مورد لطف خود قرار می دهند..

بازار کریپتو دارای ریسک‌هایی است که باید زمانی را صرف درک آن کنید. بسیاری از معامله‌گران تازه کار اشتباه می کنند و می‌خواهند تا آنجا که ممکن است به امید کسب سود سریع به بازار ورود کنند و سریع تر پولدار شوند.

این حیرت‌آور است که می‌بینیم افراد زیادی درTikTok ،Twitter و Reddit روی پول خود قمار می کنند تا بتوانند با سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال لامبورگینی بخرند.

نحوه مدیریت  سرمایه در بازار کریپتو

در نقشه راه چارتستان، ما رویکرد متفاوتی را برای حفظ سرمایه به شما پیشنهاد می کنیم. درست همانطور که تاکید کرده‌ایم ترید در فارکس طرح پولدار شدن سریع نیست، در رابطه با بازار ارز دیجیتال نیز چنین توصیه ای را ازما نمی شنوید.

به شدت توصیه می‌شود که یک رویکرد محافظه‌کارانه داشته باشید. و فقط یک بخش کوچک از کل سرمایه خود را که برای سرمایه‌گذاری یا معامله در بازارهای مالی استفاده خواهید کرد، وارد این بازار کنید.

اغراق نیست وقتی می گوییم ارزهای کریپتو به شدت سوداگرانه هستند. اگر ریسک خود را به درستی مدیریت نکنید، احتمال اینکه مقدار زیادی از پول خود را از دست بدهید زیاد است.

محتاط بودن برای حفظ و مدیریت سرمایه خود را باید هرچه بیشتر تمرین کنید. طرفدار برنامه های معمولی پولدار شدن سریع نباشید. با احتیاط و مدیریت هیجان و درک کاملی از آنچه می خواهید انجام دهید در بازار رمز ارزها سرمایه گذاری کنید.

ما از شما می خواهیم که بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید، به طور هوشمندانه به این فکر کنید دقیقاً چه چیزی می خرید، و بدانید که چه خطراتی وجود دارد و چگونه می توانید این خطرات را به درستی برای سرمایه خود مدیریت کنید.

در آینده، وقتی نوه‌هایتان شما را دیدند، کدام جمله را به آن‌ها می‌خواهید بگویید: من قایق را در بازار ارز دیجیتال از دست دادم. یا اینکه من تمام پس‌انداز زندگی‌ام را شرط بندی کردم و رمزارز خریدم، سپس همه چیز را از دست دادم. چون واقعاً نفهمیده بودم که موضوع ارزهای کریپتو چیست و فریب خوردم.

امیدواریم که هیچکدام از این‌ها را به آن‌ها نگویید. هدف از ارائه آموزش های چارتستان این است که شما تبدیل به یک شخصی که فریب می خورد، نشوید. پیش از اینکه هر مقدار پولی را از دست بدهید، برای سرمایه گذاری لازم است درک ابتدایی از فناوری و مفاهیم پایه رمزارزها داشته باشید.

آموزش ورود به بازار ارز دیجیتال

امیدواریم این دوره ورود به بازار ارز دیجیتال پایه‌ای قوی برای کسانی که تازه کار هستند و تازه سفر خود را به دنیای کریپتو شروع کرده اند، فراهم کند.

تا پایان این دوره، قادر خواهید بود تصمیم بگیرید که دنیای رمزارز برای شما مناسب است یا خیر.

آموزش خود کلید موفقیت در ترید یا سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال است. شما می توانید تفاوت بین کسب سرمایه بیشتر و یا از بین بردن داراریی خود را تجربه کنید.

 

 

دسترسی سریع

مقالات مرتبط

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
جستجوهای محبوب:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.